انزلی تیچ

انزلی تیچ

خبر خوان اتوماتیک

تمامی مطالب این سایت به صورت خودکار از دیگر سایت های قانونی و رسمی ایران جمع آموری می‌گردد.
مرامنامه


همکاری تجاری جدید یوتیوب، فروش بلیط کنسرتهای موسیقی

همکاری تجاری جدید یوتیوب در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی انزلی تیچ

همکاری تجاری جدید یوتیوب، فروش بلیط کنسرتهای موسیقی

در مطلب قبلی در مورد حق کپی رایت در یوتیوب صحبت کردیم و در این مطلب از همکاری جدید این پلتفرم در زمینه بلیط کنسرت های موسیقی می گوییم.

همکاری جدید یوتیوب خبر از این می دهد که این پلتفرم کاری مشترک با وبسایت  Eventbrite  شروع کرده است این وبسایت که در زمینه هماهنگی و فروش بلیط انواع رویدادها مانند کنسرت ها ، همایش ها و … در سراسر ایالات متحده کار می کند قرار است تا به ایجاد قابلیت جدیدی در یوتیوب کمک کند.

در راستای این همکاری مخاطبان یوتیوب می توانند با خرید بلیط نمایش زنده هنرمندان مورد علاقه خود را از دست ندهند.

همکاری تجاری جدید یوتیوب

 

طبق توضیحات یوتیوب:

بیش از ۱ میلیارد نفر هر ماه در یوتیوب برای دیدن موزیک ویدئو های جدید و ارتباط با هنرمندان مورد علاقه شاد از یوتیوب بازدید می کنند و در آن به جستجو می پردازند. از این به بعد طرفداران موسیقی در کانال یوتیوب خواننده های مورد علاقه شان  لیست Eventbrite   برای موسیقی های زنده آن خواننده در سرتاسر ایالات متحده را خواهند دید.

یوتیوب دارای بیش از ۱٫۸ میلیارد کاربر فعال ماهانه است و بیش از ۱ میلیارد نفر از آنها محتواهای جدید مربوز به موسیقی و هنرمندان را جستجو می کنند. بنابراین همکاری در زمینه شرایط فروش بلیط نمایش های زنده موسیقی فرصتی بسیار بزرگ است. و گسترش این موضوع زمینه های تبلیغاتی بزرگی به وجود می آورد.

امروزه همه شبکه های اجتماعی به دنبال راهی برای ارتقای فرصتهای تجارت الکترونیکی هستند و در این بین راه های انتخاب شده یوتیوب در این زمینه جالب توجه است. مثلا یوتیوب در ماه ژوئن آپشن ” قفسه کالا” را رونمایی کرد. قابلیتی که در آن تولیدکنندگان را قادر می سازد تا محصولات خود را در قفسه کالایی که در زیر ویدئوهای نمایشی وجود دارند در معرض دید مخاطبان قرار دهید.

همکاری تجاری جدید یوتیوب

بازار بلیط کنسرت تا حد زیادی بازار بکر و منزوی بود که اکنون با توجه به محبوبیت یوتیوب فرصت های بازایابی بسیار خوبی برایش وجود دارد و اگر با واکنش و استقبال خوبی از مخاطبان روبرو شود آپشن های بیشتر و تنوع تری می توان به آن افزود.


دانلود + ادامه مطلب

ساخت تصاویر متحرک با Photomirage

قابلیتهای ساخت تصاویر متحرک با Photomirage

یکی از ویژگیهای اصلی و جالب این ابزار، متحرک ساختن تصاویر تابت است. برای اینکار میبایست پس از درج تصویر در ابزار ، با استفاده از فلش های جهت دار، تصاویر را به جهات دلخواه کشید. با اینکار تصویر متحرک شده و به همان جهتی که کاربر انتخاب کرده حرکت میکند. همچنین با استفاده از این برنامه، میتوان سرعت حرکت عکس را نیز تنظیم کرد.

علاوه بر این، این این برنامه دارای ابزارهایی برای برش و روتوش تصاویر میباشد.

در انتها کاربر میتواند تصاویر آماده شده را مستقیما در شبکه های اجتماعی مانند Youtube  ،Facebook ،Twitter و … به اشتراک گذارد.

ساخت تصاویر متحرک با Photomirage


دانلود + ادامه مطلب

آپدیتهای مدیریت کمپین فیسبوک در سال ۲۰۱۸

آپدیتهای مدیریت کمپین فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی انزلی تیچ

آپدیتهای مدیریت کمپین فیسبوک در سال ۲۰۱۸

در مطلب قبلی در مورد آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک در سال ۲۰۱۸ گفتیم و این بار از آپدیتهای این برنامه در  زمینه مدیریت کمپین ها در سال ۲۰۱۸ صحبت می کنیم.

یک موضوع ثابت در مورد شبکه های اجتماعی وجود دارد که میگوید در بازار شبکه های اجتماعی همه چیز در حال تغییر است. آپدیتهای مدیریت کمپین های فیسبوک این موضوع را به خوبی نشان می دهند.

آپدیت مربوط به مخاطبان Lookalike مبتنی بر ارزش

یکی از بهترین راه های گسترش مشتریان خود در فیسبوک ایجاد کمپینی است که بتواند افرادی شبیه با مشتریان فعلی شما را پیدا کند تا بتوانید محصولات و خدمات خود را برای آنها عرضه کنید آنگاه به احتمال زیاد با خدمات شما ارتباط برقرار می کنند و از مخاطبان شما می شوند. بدین ترتیب که شروع به ایجاد کمپین مخاطبان Lookalike می کنید تا فیس‌بوک ویژگی‌های رایج مخاطبان شما مانند جامعۀ آماری و علایق آن‌ها را آنالیز کند و سپس افرادی را که شبیه این مخاطبان هستند، در کشورهای مدنظر شما پیدا می‌کند.

همچنین می‌توانید مخاطب lookalike را براساس افرادی ایجاد کنید که هم‌اکنون صفحۀ فیس‌بوک شما را دوست دارند و دنبال می کنند. این موضوع می‌تواند به نتایج بهتری منجر شود؛ زیرا شما افرادی که با کسب‌و‌کارتان آشنا هستند و به آنچه شما پیشنهاد می‌کنید علاقه مندد مورد هدف قرار داده اید.

 

آپدیتهای مدیریت کمپین فیسبوک

آپدیت بهینه کردن ارزش پیشنهادی تبلیغات با کمترین هزینه ممکن

اگر می خواهید از رقبای خود را در مسابقات تبلیغاتی فیس بوک جلو بزنید حتما لازم نیست تا طراحی تبلیغاتی فوق العاده ای داشته باشید  و یا در تولید محتوا یک حرفه ای باشید گاهی دانستن نکاتی در کمپین های تبلیغاتی کمک بزرگی به پیشرفت های شما می کند اگر بدانید چطور مخاطبان مناسب خود در فیسبوک را مورد هدف قرار دهید و پیشنهادهای تبلیغاتی خود را بهینه کنید قدم بزرگی برداشته اید.

می دانید که تبلیغ شما در فیسبوک با صدها هزار تبلیغ دیگر در حال رقابت است تا دیده شود. وقتی فیسبوک تلاش می کند تا خواسته همه تبلیغ کنندگان را برآورده کند بدیهی است که فضای تبلیغاتی با وجود ۱٫۷ میلیارد کاربر ماهانه ، محدود خواهد شد گاهی فسیبوک نمی تواند همه درخواست های تبلیغ را قبول کند بنابراین تبلیغ کنندگانی که پیشنهاد بالاتری داشته باشند مورد قبول هستند.

دانستن اینکه دقیقا چه مبلغی را برای تبلیغات خود پیشنهاد دهید که هم مورد قبول باشید و هم کمتر هزینه کنید به شما بسیار کمک خواهد کرد. آپدیت فیسبوک در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

آپدیتهای کمپین فیسبوک


دانلود + ادامه مطلب

افزایش ترافیک ارگانیک از توییتر بصورت رایگان و بدون پرداخت هزینه

ارتباط با تاثیرگذاران

یکی از بزرگترین توانایی های توییتر، تمرکز بالای تاثیرگذاران است.

به لطف ماهیت باز پلتفرم و نحوه ارتباط افراد از طریق توییت، نامهای مشهور، اغلب حضور فعال در توییتر دارند و برای همکاری، بسیار مناسب هستند.

باید باز هم یادآوری کنیم که بیش از حد تاکید بر تعداد فالوورهای کاربران توئیتر تاکید نداشته باشید. ممکن است کسی تنها ۱۰۰۰ فالوور داشته باشد، اما بیشتر مشارکت کنند. همچنین ممکن است کسی صدها هزار فالوور داشته باشد، اما برای همه آنها غریبه باشد. شما کدامیک را انتخاب میکنید؟

هنگامیکه کاربران هدف خود را انتخاب کردید، برای افزایش ترافیک ارگانیک از توییتر با جلب توجه آنها شروع کنید. توییت آنها را به اشتراک بگذارید، با آنها ارتباط برقرار کنید و به سوالات پاسخ دهید، اگر امکان داشته باشد با آنها صحبت کنید. بلافاصله به سراغ چیزی که نیاز دارید آنها برای شما انجام دهند نروید. یک ارتباط برقرار کنید، اما اگر تاثیرگذاری با شما ارتباط متقابل برقرار نکرد دیگر این کار را ادامه ندهید. شما نفوذ و تاثیر جعلی نمیخواهید، شما کاربرانی میخواهید که تعامل داشته باشند.

هنگامیکه موفق شدید توجه آنها را جلب کنید، سپس میتوانید به آنها نشان دهید در ازای مشارکت آنها چه چیزی ارائه میکنید، که شما را به یک توافق دو طرفه سودمند میرساند.


مطلب مرتبط: ۹ روش برای هدف گذاری صحیح مخاطبان کمپین در توئیتر


یکی از موثرترین راههای ایجاد ارتباط و افزایش ترافیک ارگانیک از توییتر این است که با افرادی که در مورد برند و حوزه تخصص شما صحبت میکنند ارتباط برقرار کنید. داشبورد شبکه های اجتماعی خود را برای جمع آوری توییت های مرتبط تنظیم کنید و قانونی قرار دهید مثلا هفته ای یک بار (ترجیحا روزانه) با آنها ارتباط برقرار کنید.

به عنوان مثال، در اینجا داشبورد Cyfe من پر از ویجت مانیتورینگ توییتر است، از جمله توییت هایی که نام شخصی من، برند من، رقبای اصلی من و همچنین برخی از حوزه های کلیدی تخصصی من را منشن کرده اند:

افزایش ترافیک ارگانیک از توییتر بصورت رایگان و بدون پرداخت هزینه

 


مطلب مرتبط: ۷ ابزار مورد استفاده متخصصان توئیتر


انتشار و بازتوئیت خود را افزایش دهید

ماهیت توییتر اینست که بجز مواردی که توئیت شما بازتوییت میشود، توئیت شما فقط برای فالوورهای شما و برای مدت زمان بسیار کوتاه قابل مشاهده خواهد بود.

اگر افراد بیشتری توئیت های شما را در توئیتر منتشر کنند، از دایره شبکه های اجتماعی خود فراتر میروید. کاربران میتوانند محتوای خود را در Viral Content Bee برای کاربران شبکه های اجتماعی قرار دهند تا آنها را پیدا کنند و در شبکه های اجتماعی خودشان منتشر کنند. این امر میزان دسترسی شما را افزایش میدهد و به افراد راهی آسان برای بروز رسانی فید خود با محتوای با کیفیت ارائه میدهد: برد–برد!

افزایش ترافیک ارگانیک از توییتر بصورت رایگان و بدون پرداخت هزینه

هرگز از هشتگ ها بیش از حد استفاده نکنید

میدانید چه چیزی جالب است؟ توئیت های بدون هشتگ و منشن ۲۳% بیشتر از توئیت های دارای هشتگ و منشن کلیک خورده اند. هشتگ ها همیشه برای بازاریابان عاملی برای جذب مخاطب بوده است. اما اکنون به نظر میرسد به سمت نتیجه عکس حرکت میکند.

همچنین نگرانی دیگری در مورد هشتگ ها وجود دارد و آن این است که هنگامیکه یک کاربر روی هشت کلیک میکند، فورا از فید توییتر شما خارج میشود. آیا این برای فعالیتهای بازاریابی شما سودمند است؟

با اینحال، هشتگها برای بیشتر دیده شدن مفید هستند، اما سعی کنید از یک هشتگ استفاده کنید و اگر به دنبال جذب و دریافت کلیک و نهایتا افزایش ترافیک ارگانیک از توییتر هستید، آن را در آخر توئیت قرار دهید.

بخشی از محتوا را کنار لینک قرار دهید

این تاکتیک خیلی خوبی است و موفقیت آمیز بوده است. وقتی مقاله ای منتشر میکنید، بخشی از داخل آن را کنار لینک در توییتر نقل کنید. این امر در هدایت افراد به سایت شما و موفقیت محتوای شما نقش مهمی دارد.

راه دیگر استفاده از توئیت های گذشته است، حتی محتواهای قدیمی، بخشی از داخل آن را ذکر کنید و آنرا پست کنید. اینکار بیشتر به جلب توجه مخاطب به اکانت شما کاربرد دارد، اما کلیک روی لینکهای قدیمی که فراموش شده اند را نیز به همراه دارد.

در پایان پیشنهاد میکنم برای افزایش اعتبار نزد مخاطبان و مشتریان خود، حتما تاییدیه توییتر یا نشان آبی از توییتر را دریافت کنید.

همانطور که می بینید، توییتر هنوز هم یک پلتفرم بسیار موثر است و میتوانید از آن به روشهای مختلف برای ارتقای فعالیتهای بازاریابی شبکه های اجتماعی خود استفاده کنید.

 

منبع: Social Media Today


دانلود + ادامه مطلب

آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک در سال ۲۰۱۸

آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی انزلی تیچ

آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک در سال ۲۰۱۸

در مطلب قبلی در مورد آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک در سال ۲۰۱۸  گفتیم و این بار از آپدیتهای این برنامه در زمینه صفحه ها و ابزار های اندازه گیری در سال ۲۰۱۸ صحبت می کنیم.

یک موضوع ثابت در مورد شبکه های اجتماعی وجود دارد که میگوید در بازار شبکه های اجتماعی همه چیز در حال تغییر است.آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک که مدام در حال تغییر است، این مساله را نشان میدهد.

آپدیتهای مربوط به پیج ها در فیسبوک:

قابلیت Recommendation یا توصیه

یکی از آپدیت های مربوط به صفحه اصلی فیسبوک اضافه کردن قابلیت Recommendation یا همان توصیه است که کاربران را قادر می سازد تا تجارب خود در ارتباط با استفاده از خدمات یا محصولات کسب و کار های مختلف را با دیگران به اشتراک گذاشته و توصیه کنند.

مشتریان بهترین سفیران هستند. می توان گفت که هدف قابلیت ” توصیه ” این است که بازدیدکنندگان یک صفحه را به درک بهتری از خدمات و محصولات برساند و امکان دیدن و خواندن تجارب شخصی مشتریان و مخاطبان قبلی وجود داشته باشد تا نوعی شفاف سازی برای تصمیم به خرید و یا استفاده از خدمات وجود داشته باشد.

این توصیه می تواند به صورت متن نوشته شده و یا استفاده از تگ های از پیش تعیین شده می باشد.

آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک

باز طراحی صفحه اپلیکیشن تلفن همراه

یکی دیگ از آپدیتهای مربوط به صفحه اصلی فیسبوک در مورد طراحی مجدد صفحه اصلی اپلیکیشن این برنامه در تلفن همراه بود که در طراحی جدید امکان فعالیت بیشتر در صفحه فراهم شده است.

آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک

 

آپدیتهای مربوط به شاخص های اندازه گیری

آپدیت شاخص ویدئو

آپدیت های جدید فیسبوک در ارتباط با معیارهای تبلیغات ویدئویی به تبلیغ کنندگان کمک می کند تا در مورد اثرگذاری ویدئو و خلاقیت به کار رفته در آن نظارت بیشتری داشته باشند تا  بتوانند کاربری ویدئوها را بهینه کنند.در این ارتباط فیسبوک بیان می دارد که این مساله را درک می کند که ارتباط برقرار کردن با بازخورد ویدئوها و سنجش میزان اثربخشی آنها نوعی چالش است که تبلیغ کنندگان با آن مواجه هستند بنابراین در گزارش های بازخورد تبلیغات تغییرات مثبتی ایجاد کرد تا آنالیز آنها قابل فهم تر شود و تصمیم گیری برای تغییر و یا ادامه روند آسان تر شود.

آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک

آپدیت گزارشهای خود مراقبتی در زمینه برندهای تجاری

فیس بوک همچنین گزینه های خودمراقبتی جدیدی را برای تست و درک چگونگی تاثیرات کمپین های تبلیغاتی بر روی درک نام برند های تجاری اعمال کرده است.فیسبوک قابلیتهای جدیدی را در استفاده از کمپین های تبلیغاتی خود قرار داده تا شما را به بهترین روشی که در کسب و کارتان جواب می دهد برساند. این سوال ها را بپرسید و راه خودتان را پیدا کنید:

چه کمپینی برای برند من مناسب است و هزینه کمتری را صرف تبلیغات می کند؟

کمپین تبلیغاتی انتخاب شده چه تاثیری در درک مشتری از برند شما داشته است؟

چه کمپینی قابلیت تبدیل مخاطبان تبلیغات به مشتریان برند من را دارد؟

آپدیتهای پیج و ارزیابی


دانلود + ادامه مطلب

آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک در سال ۲۰۱۸

آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی انزلی تیچ

آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک در سال ۲۰۱۸

در مطلب قبلی در مورد سبک جدید نمایش تصاویر در فیسبوک گفتیم و این بار از آپدیت های این برنامه در زمینه تبلیغات و فروش  صحبت میکنیم.

یک موضوع ثابت در مورد شبکه های اجتماعی وجود دارد که می گوید در بازار شبکه های اجتماعی همه چیز در حال تغییر است. آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک که مدام در حال تغییر است این مساله را نشان می دهد.

آپدیت های مربوط به انواع تبلیغات در فیسبوک:

 

تبلیغات خرید از طریق استوری های اینستاگرام

گسترش قابلیت خرید از طریق استوری های اینستاگرام ، طوری که محصولات برند های مختلف از طریق نمایش در استوری ها کاربران را به صفحه ای برای دیدن جزییات و خرید هدایت می کند. فیسبوک گسترش این قابلیت و افزدون کاربری این قابلیت را در برنامه کاری خود دارد.

چه طور محصولاتتان را در اینستاگرام بفروشید؟ انزلی تیچ در مطلبی جامع  توضیح داده است.

آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک

تبلیغات واقعیت افزوده

به وسیله قابلیت تبلیغات از طریق واقعیت افزوده ، ارتباط عمیقی بین برند تجاری و مخاطبان برقرار می شود. حس خوشایند تجربه ای جالب از تست محصول قبل از خرید آن برای مخاطبان دوست داشتنی است و در میزان فروش و اثر تبلیغ تاثیر دارد و فیسبوک در این زمینه گسترش این آپشن را در برنامه داشته و در حال بالا بردن سطح کیفی آن است.

برای اینکه از اقدامات فیسبوک در زمینه واقعیت افزوده مطلع شوید انزلی تیچ این مطلب را آماده کرده است.

آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک

تبلیغات استوری فیسبوک

استوری های فیسبوک نیز امکان تجربه ای جدید را در اختیار برندهای تجاری و کاربران قرار می دهند  این تبلیغات تمام صفحه ای و خلاقانه محبوبیت زیادی دارد و فیسبوک آپشن های زیادی را به استوری ها اضافه نموده است تا ارتباط متقابل کاربران و هر دو پلتفرم را بیشتر و بیشتر کند.

در مورد هایلایت و آرشیو استوری فیسبوک بیشتر بخوانید.

آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک

تبلیغات در انواع بازی ها

جدیدا تبلیغاتی در میان بازی ها طراحی شده تا امکان تجربه بازی تبلیغ شده را قبل از خرید به کاربر می دهد تا با محیط بازی ارتباط برقرار کند و هیجان آن را قبل از خرید درک کند.

آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک


دانلود + ادامه مطلب

تبلیغات ویدئویی لینکدین و راهنمای کامل ایجاد آن

۱٫ مخاطبان هدف خود را مشخص کنید

اولین قدم این است که تعیین کنید مخاطبان هدف کمپین ویدئویی شما چه کسانی هستند. برای کسب بهترین بهره وری از بودجه خود، باید تبلیغ خود را برای افرادی ارائه کنید که بیشترین احتمال برای مشارکت و تبدیل را دارند.

در اینجا چند راه برای تحقیق در مورد مخاطبان هدف وجود دارد:

بررسی مشتریان فعلی و سابق

ببینید شغل و پست آنها چیست. ببینید قبل از استفاده از راه حل شما، برای توصیف مشکلی که با آن مواجه هستند از چه کلماتی استفاده میکنند.

با مدیر عامل، رییس بخش استراتژی و تیم فروش صحبت کنید

تا ببینید آنها چه نوع مشتریانی را میخواهند هدف گذاری کنید.

CRM خود را برای دریافت آمار از مشتریان و مشتریان بالقوه بررسی کنید

بررسی کنید چه زمانی افراد با شما تماس میگیرند، چه میگویند. همچنین باید ببینید آنها چه کسانی هستند.

پروفایلهای اجتماعی مشتریان و کسانی که دوست دارید مشتری شما باشند را بررسی کنید

ببینید چه محتوایی را که در کانالهای اجتماعی خود به اشتراک میگذارند و چه وبلاگها و وبسایتهایی را دنبال میکنند. به عنوان مثال، از پروفایلهای لینکدین افرادی که دوست دارید مشتری شما باشند بازدید کنید و علاقه مندی آنها را در پایین صفحه مشاهده کنید. علاقه مندی های مشترک پروفایلهای مختلف را پیدا کنید. بعدا میتوانید از این علاقه مندی ها به عنوان یک گزینه هدف گذاری برای تبلیغات ویدئویی لینکدین خود استفاده کنید.

تبلیغات ویدئویی لینکدین و راهنمای کامل ایجاد آن

در حین انجام تحقیقات، این اطلاعات را روی یک ورق کاغذ بنویسید یا آن را به یک صفحه گسترده اضافه کنید. هنگامیکه تحقیق شما به پایان رسید، چشم انداز و ایده خوبی از مخاطبان هدف خود خواهید داشت. از این اطلاعات میتوانید برای آزمایش روی چندین مخاطب در کمپین های ویدئویی خود استفاده کنید و ببینید کدامیک بهترین عملکرد را دارد.


مطلب مرتبط: ارزیابی عملکرد و آنالیز صفحه لینکدین شرکت خود


۲٫ ایجاد ویدیوها برای کمپین لینکدین خود

اگر میخواهید ویدیوهایی ایجاد کنید که برای LinkedIn و B2B مناسب هستند، چندین نکته و قاعده وجود دارد که باید رعایت کنید.

با دستورالعملهای فنی شروع میکنیم:

 • زمان تبلیغات ویدئویی لینکدین میتواند بین ۳ تا ۳۰ دقیقه باشد.
 • تبلیغات ویدئویی باید با فرمت افقی باشد. لینکدین از ویدئوهای عمودی پشتیبانی نمیکند.
 • فایلهای ویدئویی باید با فرمت MP4 و بین ۷۵ تا ۲۰۰ مگابایت باشد.
 • نرخ فریم فیلم باید کمتر از ۳۰ (فریم در ثانیه) باشد.

برای داشتن بهترین نتایج، ویدیوها را با حداکثر کیفیت ممکن آپلود کنید که ۱۰۸۰ پیکسل (۱۴۴۰ در ۱۰۸۰ پیکسل و ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل) است.

شما میتوانید از هر برنامه ویرایش ویدئو برای ایجاد ویدئوی خود استفاده کنید: Pinnacle Studio ,Final Cut Pro ,iMovie (در زیر نشان داده شده است) و دیگر برنامه ها. ابزار ویرایشی که با آن راحت تر هستید انتخاب کنید و فایل ویدیویی خود را با استفاده از دستورالعملهای بالا ذخیره کنید.

تبلیغات ویدئویی لینکدین و راهنمای کامل ایجاد آن


مطلب مرتبط: ساخت ویدئوی کوتاه حرفه ای برای شبکه های اجتماعی با ۳ ابزار


هنگامیکه ویدیوی خود را ایجاد میکنید، به یاد داشته باشید که باید سعی کنید اعضای LinkedIn را متقاعد کنید تا پیمایش فید را متوقف کرده و تبلیغ شما را تماشا کنند و احتمالا اقدامی انجام دهند. چطور اینکار را انجام دهید؟ این نکات را امتحان کنید:

 • اطمینان حاصل کنید که میتوانید توجه مخاطبان خود را در ۱۰ ثانیه اول ویدیو جلب کنید.
 • با ترکیبی از گرافیک، افراد و متن، داستانی را به صورت بصری بگویید.
 • به یاد داشته باشید که ویدئو LinkedIn در فید بدون صدا اجرا میشود، بنابراین زیرنویس را فراموش نکنید.
 • یک دکمه فراخوان (CTA) در نظر بگیرید، بنابراین مخاطب میداند بعد از تماشای ویدیو چه کاری باید انجام دهد.

تبلیغات ویدئویی لینکدین و راهنمای کامل ایجاد آن

هنگامیکه اولین ویدیوی خود را ایجاد کردید، نسخه های دیگری از آن ایجاد کنید تا بتوانید آنها را با هم مقایسه کنید. اما کدام عناصر ویدئو را باید تست و مقایسه کنید؟

این موارد را امتحان کنید:

 • ویدئو با زمانهای مختلف را امتحان کنید. ویدئوهای ۶ ثانیه ای برای نگه داشتن نام برند شما در ذهن مخاطب، ویدئوهای مصاحبه ۳۰ ثانیه ای و یا ویدئوهای یک دقیقه ای که در آن یک داستان کامل را بگویید.
 • متن معرفی یا لوگوی شرکت خود را اضافه یا حذف کنید.
 • ویدئو اصلی خود را در برابر ویدیوهای نظرات و تجربیات مشتریان تست کنید.

نکته: اگر به اندازه کافی عناصری که میخواهید در ویدئو استفاده کنید ندارید، میتوانید از ویدیوهای رایگان موجود در سرویسهایی مانند Pexels ،Videvo ،Coverr یا Vimeo استفاده کنید.

تبلیغات ویدئویی لینکدین و راهنمای کامل ایجاد آن

اکنون باید ایده و عناصر کافی برای ایجاد سه تا پنج نسخه تبلیغ خود داشته باشید. اگر این اولین ویدیو شماست، به راحتی میتوانید تبلیغهای مختلف با طول زمان متفاوت ایجاد کنید. فقط مطمئن شوید که بیش از یک نسخه از تبلیغ خود را برای تست داشته باشید.

۳٫ کمپین تبلیغات ویدیویی لینکدین خود را تنظیم کنید

زمانیکه ویدئوهای شما آماده شدند، وقت آن است که آنها را در LinkedIn آپلود کنید و کمپین تبلیغات ویدئویی لینکدین را ایجاد کنید. این بخشی است که نتایج تمام تلاش هایتان را در آن می بینید. ویدئوهایی که ایجاد کرده اید را آپلود میکنید و مخاطبانی را که قبلا تعریف کرده اید، هدف قرار میدهید.

در LinkedIn Campaign Manager، ابتدا یک گروه کمپین ایجاد کنید که تمام کمپین های ویدیویی شما را شامل میشود. در برگه Campaign Groups، روی دکمه Create Campaign Group کلیک کنید.

تبلیغات ویدئویی لینکدین و راهنمای کامل ایجاد آن

در پنجره پاپ آپ Create a Campaign Group، نام گروه را اضافه کنید، بودجه را مشخص کنید و تاریخ شروع را انتخاب کنید. سپس روی Save کلیک کنید.

تبلیغات ویدئویی لینکدین و راهنمای کامل ایجاد آن

گروه تازه ایجاد شده خود را باز کنید و برای ایجاد اولین کمپین خود روی دکمه Create Campaign کلیک کنید. در صفحه Choose an Ad Product، روی لینک Select برای Sponsored Content کلیک کنید.

تبلیغات ویدئویی لینکدین و راهنمای کامل ایجاد آن

در صفحه بعد، نام کمپین خود را تایپ کنید و روی Next کلیک کنید.

تبلیغات ویدئویی لینکدین و راهنمای کامل ایجاد آن

اکنون باید هدف کمپین خود را انتخاب کنید. هنگامیکه افراد روی تبلیغات ویدئویی لینکدین کلیک میکنند، میتوانید آنها را به وبسایت خود بفرستید، مشتری راغب جذب کنید یا هیچ کاری انجام ندهید (و بازدیدهای ویدیویی دریافت کنید). پس از انتخاب، روی Next کلیک کنید.

تبلیغات ویدئویی لینکدین و راهنمای کامل ایجاد آن

Video را به عنوان قالب تبلیغ انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید.

تبلیغات ویدئویی لینکدین و راهنمای کامل ایجاد آن

اکنون شما آماده هستید که تبلیغات ویدئویی لینکدین خود را بارگذاری و مدیریت کنید. روی Create New Video کلیک کنید و سپس هر ویدیویی که ایجاد کرده اید را بارگذاری کنید.

تبلیغات ویدئویی لینکدین و راهنمای کامل ایجاد آن


دانلود + ادامه مطلب

سبک جدید تصاویر فیسبوک و نمایش متفاوت آنها در شبکه های اجتماعی

سبک جدید تصاویر فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی انزلی تیچ

سبک جدید تصاویر فیسبوک و نمایش متفاوت آنها در شبکه های اجتماعی

در مطلب قبلی در مورد گسترش تبلیغات ویدئویی فیسبوک گفتیم و این بار از نمایش متفاوت تصاویر در این برنامه صحبت میکنیم.

جدیدا فیسبوک از یک اندازه تصویر جدید برای پیش نمایش ها استفاده م کند که م تواند نمایش مطالب را در فید خبری تغییر دهد. سبک جدید تصاویر فیسبوک میتواند تنوعی جالب در پیش نمایش تصاویر باشد که شاید مدیران سایر شبکه های اجتماعی را به دردسر بیاندازد.

نمایش متفاوت تصاویر فیسبوک

این تصاویر که هم اکنون برای تعداد محدودی از کاربران قابل دیدن است به صورت مربعی م باشد و با جزییات بیشتری نسبت به عک های معمول افقی قابل دیدن است.

اگر این آزمایش موفقیت آمیز باشد و به عنوان قابلیتی جدید از نمایش تصاویر در فیسبوک رونمایی شود، به عنوان چالش جدیدی برای کسب و کارها مطرح میشود تا از این قابلیت به عنوان فرصتی برای نمایش بهتر خود استفاده کنند و به ایده های جدیدی که با این موضوع جذاب میشوند، فکر کنند.

البته جای سوال است که فیسبوک چرا به فکر این فرمت برای نمایش عکسها افتاده است؟ برخی معنقدند که بهتر بود تا فرمت نمایش عکسها در فیسبوک مطابق عکسهای اینستاگرام میشد تا امکان اشتراک گذاری عکسهای تبلیغاتی که در فیسبوک ایجاد میشوند در اینستاگرام هم وجود داشت بدون اینکه ترکیب بندی و فرم عکسها در آنجا به هم بریزد.

به هر حال هماهنگ کردن این دو پلتفرم در یک فرمت نمایشی امکان ایجاد محتواهای یکسان را در آنها بیشتر میکرد.

قضیه اینجاست که با ظهور اینستاگرام بسیاری از برندهای تجاری کار خود را در آن شرع کردند و با رشد سریع این پلتفرم برخی از برندهای تجاری با ارسال محتوای بیش از حد به این برنامه آن را دچار هجوم محتوا کردند، در صورتیکه اینستاگرام در اصل محلی برای نمایش عکسهای عالی و انتقال محتوا از طریق فرمت خاص این عکسها بود و محدودیتهای این برنامه برای ارسال محتوا در واقع قالبی بود برای فکر در مورد اینکه چه محتوایی باید بارگذاری شوند؟

به نظر با هماهنگ کردن فرمت عکسهای سایر پلتفرمها با فرمت عکسهای اینستاگرام، کیفیت محتوای این برنامه کاهش می یابد، شاید بهتر باشد هر پلتفرم با محدودیتهای خودش کار کند و اختصاصی تر بماند و همانطور که گفته شد شاید فرمت جدید نمایش تصاویر در فیسبوک دردسر جدیدی جهت هماهنگی برای مدیران شبکه های اجتماعی و برندهای تجاری ایجاد کند.

ممکن است فیسبوک از رونمایی جهانی این تغییر صرف نظر کند ولی این قابلیت فعلا در حال تست است اما به هر حال خوب است در مورد زمینه بهبودی که فیسبوک در مورد تخصصی ماندن پلتفرمهایش متمرکز شده است فکر کنیم.


دانلود + ادامه مطلب

اختلالات دارویی و زود انزالی

اختلالات دارویی و زود انزالی

اختلالات دارویی و زود انزالی

اختلالات دارویی و زود انزالی

اختلالات دارویی و زود انزالی

بسیاری از داروهایی که برای بیماریهای مختلف تجویز می شوند، می توانند عملکرد جنسی طبیعی در مردان را دچار اختلال نمایند، که بعضا نیز این اختلال بسیار شدید خواهد بود. علت آن عوارض جانبی نا خواسته ای است که بعضی از داروها دارند. در مردانیکه از قبل دارای عملکرد جنسی غیر طبیعی هستند، بایستی حداکثر تلاش را کرد که بیماری آنها با داروهائی که کمترین عارضه را دارند، درمان شود.

اختلالات دارویی و زود انزالی

ایجاد مشکلات جنسی برای بیمار، سبب می شود که تحمل بیمار نسبت به داروی مسبب کم شده و سر خود دارو را قطع کند، که این امر گاهی منجر به عوارض خیلی خطرناک می گردد. در واقع در نظر داشته باشید که تمامی اختلالات جنسی ناشی از بیماری مجزایی نیستند و در بسیاری از موارد علت آن داروئی است که فرد مصرف می کند، و این علت اختلال جنسی، از مواردی است که به راحتی و بسرعت قابل درمان می باشد.

اختلالات دارویی و زود انزالی

تقریباً نصف مردانی که بیش از ۶۵ سال سن دارند، روزانه بطور متوسط سه نوع دارو برای بیماریهای مختلف مصرف می نمایند. در بخش بعدی مهمترین داروهایی که سبب اختلالات جنسی می شوند، مختصراً توضیح داده خواهند شد. اختلالات جنسی در مردان را به سه دسته بزرگ تقسیم می کنند: اختلال در نعوظ، اختلال در انزال و اختلال در میل جنسی. در نتیجه می توان اثرات داروها را در ایجاد هر یک از اختلالات فوق بررسی نمود.

 

اختلالات دارویی و زود انزالی

اختلالات دارویی و زود انزالی- داروهای ضد فشار خون و ایجاد زود انزالی

تقریباً ۵۰ درصد مردان در دهة ۶۰ زندگی از داروهای ضد فشار خون استفاده می نمایند. متیل دوپا امروزه کمتر استفاده می شود. این دارو در ۳۰-۲۰ درصد مردانیکه از آن استفاده می کنند، سبب ایجاد اختلال در نعوظ می شود. از داروهائیکه بطور وسیع در درمان فشار خون استفاده می شود، مدرّها یا داروهای زیاد کنندة ادرار هستند.

اختلالات دارویی و زود انزالی

سردستة این داروها، هیدروکلروتیازید می باشد، که علاوه بر این که میل جنسی را کاهش می دهد، می تواند سبب اختلال در نعوظ نیز می گردد. از دیگر داروهایی که خیلی در درمان فشارخون استفاده می شوند پروپرانولول و آتنولول می باشند. آتنولول در ۱۰ درصد مردان سبب ایجاد اختلال نعوظ می شود، علاوه بر آن، سبب کاهش میزان هورمون مردانه یا همان تستوسترون در خون می گردد.

اختلالات دارویی و زود انزالی

پروپرانولول در ۱۵-۱۰ درصد مردان سبب اختلالات جنسی بیشتر به شکل اختلال در نعوظ می شود. داروی ضد فشار خون دیگر که زیاد استفاده می شود، پرازوسین است. در کشور ما این دارو بیشتر برای درمان مشکلات ادراری در بزرگی خوش خیم پروستات تجویز می شود. حدود ۳۰ درصد بیمارانیکه پرازوسین را همراه با یک داروی مدرّ استفاده می نمایند، مبتلا به اختلالات جنسی خواهند شد. داروی دیگر که بطور خیلی وسیع برای درمان مشکلات ادراری در بزرگی پروستات استفاده می شود، تامسولوسین است.

این دارو در کوتاه مدت در ۱۰ درصد مردان و در دراز مدت در ۳۰ درصد مردان سبب اختلال در انزال می گردد. وراپامیل و آملودیپین از دیگر داروهای ضد فشار خون هستند که زیاد استفاده می شوند. میزان عارضة اختلال جنسی با این دو دارو کمتر از داروهای فوق الذکر می باشد، ولی آنها در تعداد اندکی از بیماران سبب کاهش میل جنسی و ناتوانی جنسی می شوند. کاپتوپریل و آنالاپریل از جمله داروهای ضد فشار خون هستند که عوارض جنسی خیلی اندکی دارند.

اختلالات دارویی و زود انزالی

 

اختلالات دارویی و زود انزالی-داروهای ضد افسردگی و ایجاد زود انزالی

این دسته از داروها مهمترین گروه داوریی هستند که سبب اختلالات جنسی در مردان و زنان می شوند. میزان اختلال جنسی با مصرف این داروها حدود ۳۰ درصد است. نسل جدید داروهای ضد افسردگی عوارض جنسی خیلی کمی دارند. کلومیپرامین، ایمی پرامین و آمی تریپتیلین جزو ضد افسردگی های سه حلقه ای هستند که هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرند.

اختلالات دارویی و زود انزالی

کلومیپرامین و ایمی پرامین بیشترین اثر سوء را در عملکرد جنسی دارند. حتی با کمترین دوز کلومیپرامین ممکن است اختلال جنسی ایجاد گردد، ولی اختلال جنسی ناشی از آمی تریپتیلین بستگی به دوز آن نیز دارد. کلومیپرامین در ۴۰ درصد مردان سبب اختلال در انزال، در ۲۰ در صد موارد سبب کاهش میل جنسی و در ۲۰-۱۵ در صد هم موجب اختلال در نعوظ می گردد. میزان اختلالات جنسی با ایمی پرامین در حد متوسط و این میزان با آمی تریپتیلین حداقل است.

اختلالات دارویی و زود انزالی

ایمیپرامین بیشتر سبب اختلال در ارگاسم در خانم ها و سبب اختلال در انزال در آقایان می شود. ۵۵ درصد خانمهایی که ایمی پرامین مصرف می کنند در رسیدن به ارگاسم مشکل پیدا می کنند. از این دسته داروها نورتریپتیلین کمتر از همه عارضة جنسی دارد.

اختلالات دارویی و زود انزالی


دانلود + ادامه مطلب

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو

 

درمان زود انزالی بدون دارو

برخی از داروهای گیاهی ممکن است به کاهش و یا رفع اختلال زود انزالی یا انزال زودرس بسیار کمک کننده و موثر واقع شوند.

 

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو- مصرف کاوا برای درمان زود انزالی

قبل از شروع رابطه ی جنسی، ۱۰۰ میلی گرم کاوا مصرف کنید. ریشه ی کاوا به شکل قرص و پودر در بازار موجود است و حتی میتوان به صورت یک دمنوش آن را در بسیاری از فروشگاه های بهداشت مواد غذایی تهیه و استفاده کرد. کاوا جریان خون را به سمت آلت تناسلی افزایش می دهد و باعث کاهش واکنش به  تحریکات جنسی می شود، بنابراین به آقایان کمک می کند که نعوظ را به مدت طولانی تری حفظ کنند.

درمان زود انزالی بدون دارو

 

درمان زود انزالی بدون دارو-مصرف چای قرمز یا هیبیسکوس برای درمان زود انزالی

دو قطره اسانس چای قرمز یا هیبیسکوس را به یک چهارم فنجان آب اضافه کنید و به آرامی آن را شیرین کنید.اسانس چای قرمز یا هیبیسکوس باعث می شود  استرس کاهش یافته و احساسات جنسی عاشقانه بیشتر تقویت  گردد و این به خودی خود توانایی حفظ نعوظ و کنترل انزال را نیز افزایش می دهد.

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو- مصرف هندوانه برای درمان زود انزالی

این میوه همانند یک ویاگرا عمل می کند. مزیت اصلی مصرف هندوانه این است که می تواند عروق خونی را بدون عوارض جانبی شل کند.برای غلبه بر مشکل انزال زودرس با مصرف هندوانه ،مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله ۱: هندوانه را به قطعات کوچک ببرید.

مرحله ۲: مقداری پودر زنجبیل و نمک را بر روی تکه های هندوانه بپاشید.

مرحله ۳: شما می توانید این ترکیبات را به هر سالاد میوه ی دیگری که دوست دارید اضافه کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

 

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو-مصرف مارچوبه و شیر برای درمان زود انزالی

مارچوبه متعلق به گروه خانواده نیلوفرها است و خواص دارویی فوق العاده با ارزشی دارد. تقریبا تمام قسمت های بدن مارچوبه از خواص دارویی برخوردار هستند. این گیاه به رنگ های بنفش، سبز و سفید رشد می کنند. برای متوقف کردن ازود انزالی، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله ۱: دو قاشق چایخوری از مارچوبه(پودر خوب) را در یک فنجان شیر بریزید.

مرحله ۲: مخلوط را روی اجاق گاز بجوشانید.

مرحله ۳: درب ظرف را ببندید و اجازه دهید مخلوط به مدت ۱۵ دقیقه جوشانده شود.

مرحله ۴: مخلوط را  سه بار در روز استفاده کنید.

این گیاه به عنوان منبع خوبی از ویتامین ها، پروتئین ها و مواد معدنی ضروری شناخته شده است.مارچوبه غنی از ویتامین A، تیامین (B1)، ریبوفلاوین (B2)، اسید پانتوتنیک (B5)، نیاسین (B3)، فولات، B6، ویتامین C، E و K می باشد. مواد معدنی موجود در وارپوبه عبارتند از: فسفر، پتاسیم، سلنیوم، روی، منگنز.

مقدار روی موجود در بدن برای تولید تستوسترون ضروری است. ویتامین A برای تنظیم هورمون جنسی پروژسترون مورد نیاز است و یک مزیت دیگر این که باعث افزایش تولید تستوسترون می شود.

ویتامین B3 باعث افزایش گردش خون در بدن می شود و سطح کلسترول را کاهش می دهد. ویتامین C می تواند تعداد اسپرم، جریان خون و فشار خون را در آلت تناسلی افزایش دهد. بنابراین، این گیاه را می توان به عنوان یکی از بهترین داروهای گیاهی برای درمان زود انزالی معرفی کرد.

همانطور که می دانید اگر متابولیسم کامل باشد، تمام عملکردهای بدن به طور معمول انجام می شود. اجزای ضد التهابی عبارتند از پروتوودوسین، دیوسژنین، آسپارینین، ساراساپوژنین، ایزورامنتین. برخی از فلاونوئیدهای موجود در مارچوبه عبارتند از Isorhamnetin، Kaempferol و Asparanin.

همه ی ما با فواید شیر آشنا هستیم. شیر پوست را تغذیه می کند، موجب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و می تواند بیماری هایی مانند فرسایش دندان ها، مشکلات تنفسی، پوکی استخوان، چاقی و انواع سرطان را از بین ببرد. شیر شامل کلسیم، ماده اصلی در استخوان های بدن انسان و مواد معدنی مانند ریبوفلاوین، روی، پروتئین، منیزیم، سلنیوم و کربوهیدرات است. شیر یکی از بهترین مواد غذایی جهت درمان انزال زودرس شناخته شده است.

مصرف ترکیب شیر و مارچوبه در این موارد توصیه نمی شود:

-متابولیسم بدنتان کم است. کربوهیدرات، ریفینوز باید با تخمیر هضم شود. در طول این پروسه امکان بروز نفخ زیاد است و مشکلات معده ممکن است رخ دهد.

-مصرف این ترکیب به خانم های باردار توصیه نمی شود. شیر و مارچوبه می تواند تعادل هورمون های مورد استفاده برای کنترل تولد را تغییر دهد.

اگر به مصرف پیازها و خانواده ی این گیاهان آلرژی دارید جدا از مصرف این ترکیب اجتناب کنید.

-اگرشما به مصرف شیر حساسیت دارید و نمی توانید لاکتوز موجود در آن را هضم نمایید این ترکیب را استفاده نکنید. در این شرایط با مصرف آن شما ممکن است دچار  اسهال، درد معده و سوء هاضمه شوید.

 

 

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو

 

 

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو-مصرف زعفران، بادام، زنجبیل و هل برای درمان زود انزالی

زعفران یک ماده تحریک کننده ی قوی جنسی است و از این رو می توان از آن برای درمان اختلال زود انزالی استفاده کرد. برای درمان با استفاده از این گیاه شگفت انگیز، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله ۱: حدود یک شب کامل ، ۱۰ عدد بادام را در آب خیس کنید.

گام ۲: در روز بعد بادام ها را پوست گرفته و آنها را در میکسر با شیر مخلوط کنید.

مرحله ۳: زعفران، زنجبیل و هل را به آن اضافه کنید و هر روز صبح یک لیوان از آن را بنوشید.

زعفران دارای بسیاری از کاروتنوئیدها به شکل لیکوپن، α-کاروتن، β-کاروتن و زاکسانتین است. این مواد به عنوان آنتی اکسیدان ها عمل می کنند که می توانند در جلوگیری از بیماری ها مانند عفونت، سرطان و مدولاتورهای ایمنی کمک کنند.

برای درمان زود انزالی، بدن شما نیاز به برخی از مواد معدنی ضروری مانند روی، فسفر، منگنز، آهن، سلنیوم دارد که همه آنها در زعفران موجود است. پتاسیم جزء مهمی از مایعات بدن و سلول ها می باشد. زعفران باعث تنظیم فشار خون و ضربان قلب می شود. آهن برای ساخت گلبول های قرمز و بسیاری از آنزیم های بدن لازم است.

برای داشتن یک زندگی جنسی شاد، بدن شما نیاز به فشار خون طبیعی دارد و برای حفظ آن؛ شما باید از مصرف بیش از حد سدیم اجتناب کنید. از آنجا که بادام به طور طبیعی حاوی سدیم کمی است، می تواند در درمان زود انزالی بسیار موثر واقع شود. بادام دارای مواد شیمیایی مانند L-کارنیتین، ریبوفلاوین و فنیل آلانین است که می تواند حافظه و عملکرد عصبی را نیز بهبود بخشد.

بادام سرشار از ویتامین های A، B1، B2، B6 و E. می باشد. مواد معدنی موجود در بادام منگنز، مس، منیزیم، پتاسیم، فسفر و کلسیم هستند. فیبر رژیمی موجود در بادام، به هضم و تولید انرژی کمک می کند.

ترکیبات اصلی ضد التهابی و آنتی اکسیدان در زنجبیل عبارتند از کورکومین، سالیسیلات، اسید کافئیک، کپسایسین، بتا کاروتن و گینگرول. مواد معدنی که می توانند از انزال زودرس جلوگیری کنند عبارتند از: روی، فسفر، منیزیم، پتاسیم و آهن.

هل حاوی منابع ارزشمندی از مواد معدنی مانند منیزیم، کلسیم و پتاسیم است. پتاسیم برای کنترل ضربان قلب، فشار خون و مس برای بهبود عملکرد گلبول های قرمز ضروری است. مواد معدنی مانند آهن، منگنز، روی، فسفر، منیزیم و غیره نیز در هل موجود است.

در این موارد،استفاده از مواد طبیعی ممکن است زیاد مناسب شما نباشد:

-اگر قصد دارید وزن کم کنید مصرف بیش از حد بادام موجب افزایش وزن شما می شود. همچنین ممکن است دچار یبوست و نفخ شوید.

اگر باردارید از زعفران نمی توانید استفاده کنید چون مصرف مقدار زیادی زعفران به دلیل انقباض رحم منجر به سقط جنین می شود. اگر دارو برای اختلال دوقطبی مصرف می کنید، با مصرف زعفران ممکن است با تغییرات روحی مواجه شوید. شما می توانید عوارض جانبی را در صورت حساسیت به گونه های گیاهی Lolium، Olea (Olives) و Salsola با مصرف این ماده تجربه کنید. در صورت فشار خون پایین، از مصرف زعفران خودداری کنید یا با پزشک مشورت نمایید.

اگرسنگ کیسه ی صفرا دارید قبل یا بعد از جراحی توصیه های پزشک را دنبال کنید. اگر حامله هستید و یا به کودک خود شیر می دهید و یا مشکل قلبی یا دیابت  دارید، ، از مصرف زنجبیل اجتناب کنید.

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو-مصرف دارچین برای درمان زود انزالی

دارچین از پوست درخت آن تهیه می شود. این ماده ی طبیعی معمولا برای مشکلات سرماخوردگی، معده، اسهال و ناراحتی های دستگاه گوارش (GI) مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع، روغن دارچین به طور گسترده ای در لوسیون، صابون، خمیر دندان، لوازم آرایشی و محصولات دارویی مورد استفاده قرار می گیرد.دارچین اشتها را تحریک کند، موجب رفع گرفتگی عضلات قاعدگی می شود، به درمان زود انزالی کمک می کند و عفونت های ناشی از کرم های انگلی و باکتری را معالجه می کند. برای متوقف کردن انزال زودرس با کمک دارچین بهتر مراحل زیر را دنبال کنید:

گام اول: دو قاشق غذا خوری پودر دارچین  و پنج قاشق غذاخوری آب را بردارید.

مرحله ۲: هر دو آنها را با هم مخلوط کنید و مخلوط را دوبار در روز بعد از غذا مصرف کنید.

دارچین جریان خون را افزایش می دهد و بنابراین متابولیسم اشتها را تحریک می کند. اگر شما  مشکلات انزال زودرس دارید،راه حل بالا و مصرف دارچین را فراموش نکنید چرا که بسیار مثمر ثمر است.

اگر هر کدام از موارد پایین را دارید مصرف دارچین به شما توصیه نمی شو

اگر باردارید و یا در دوران شیردهی به کودک خود هستید.تحقیقات پزشکی هنوز به طور کامل در این زمینه انجام نشده است.

اگر شما مبتلا به دیابت هستید و یا از هیپوگلیسمی (قند خون پایین) رنج می برید. بنابراین، با احتیاط، سطح قند خون خود را با دقت کنترل کنید. داروهای ضد دیابتی نیز احتمالا با پوست دارچین تداخل دارند.

اگر می خواهید عمل جراحی انجام دهید یا اخیرا تحت عمل جراحی قرار گرفته اید. سطح قند خون ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد. لطفا دو هفته قبل یا بعد از جراحی مصرف دارچین را متوقف کنید.

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو-مصرف پیازچه برای درمان زود انزالی

پیازچه برای کاهش نشانه های زود انزالی مورد استفاده قرار می گیرند. مزیت این گیاه این است که می توان آن را در تمام اقلیم ها رشد داد. برای استفاده از پیازچه جهت رفع مشکل زود انزالی می توانید دستورالعمل زیر را بکار ببندید:

مرحله ۱: برگهای خارجی  را از آن جدا کنید و قسمت های سبز را که شروع به رشد کرده اند، بردارید.

مرحله ۲: سطح بیرونی باید از پوست جدا شود تا به پیاز تازه و ترد دست یابید.

مرحله ۳: شما می توانید آنها را به قطعاتی برش داده و از آنها استفاده کنید.

 

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو-روش جایگزین در درمان زود انزالی

مرحله ۱: پیازچه را به همراه ۵ قاشق غذاخوری آب خرد کنید.

مرحله ۲: دوباره مقداری آب روی مخلوط ریخته و حدود سه ساعت اجازه دهید بماند.

مرحله ۳: قبل از غذا، از این ترکیب  برای جلوگیری و یا رفع انزال زودرس  استفاده نمایید.

پیازچه، مانند پیاز طبیعی، مزایای متعددی نیز دارند. آن حاوی آنتی اکسیدان است که دارای خواص ضد التهابی و آنتی هیستامینی هم می باشد . معدن کروم موجود در پیازچه به بدن کمک می کند که مواد مغذی را ذخیره کند و پروتئین های گلوکز و متابولیسم را نیز مدیریت نماید.

ویتامین C موجود در پیازچه به بدن کمک می کند تا با بیماری های چشم مبارزه کند و چین و چروک پوست را کاهش دهد. دیگر مواد معدنی حیاتی آن شامل پتاسیم، مس، منگنز و فیبر هستند. پتاسیم در تنظیم قلب کمک می کند در حالی که ویتامین C تعداد اسپرم ها را افزایش می دهد، فشار خون را حفظ می کند و خون را برای یک مقاربت جنسی سالم انتقال می دهد. بنابراین، می تواند برای رفع مشکلات انزال زودرس بسیار کمک کننده باشد.

مولکول Quercetin یک فلاونوئید است که می تواند با اثرات رادیکال های آزاد و سلول های سرطانی را که می تواند به DNA آسیب برساند، مقابله کند. مولکول گوگرد در آنها نقش مهمی در تقویت فعالیت های سیستم دفاعی ایفا می کند. فیتوکمیکال های موجود در پیازچه عبارتند از سفپن، وینیل دیتیین، دیسولفید و ترسیولفید، که دارای خواص ضد میکروبی و ضد سرطانی نیز می باشند.

مصرف پیازچه به شما توصیه نمی شود، اگر:

-از سوزش معده رنج می برید و با مصرف پیازچه این اوضاع وخیم تر می شود.

– بیماری ریفلاکس معده دارید.

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو-مصرف زنجبیل و عسل برای درمان زود انزالی

نیاکان ما همیشه بر مصرف میوه ها و سبزیجات تأکید داشتند. گرچه علم در آن زمان به اندازه ی قرن بیستم پیشرفت نکرده بود، اما آنها می دانستند که مصرف غذای طبیعی موجب تقویت ایمنی بدن و پیشگیری از بیماری ها می شود.

زنجبیل یکی از ادویه های مورد علاقه و گیاهی است که در بسیاری از دستورهای تجویزی  پزشکان طب سنتی است. این مورد برای درمان بیماری های ساده مانند اسهال، کولیک و آرتریت نیز مورد استفاده قرار می گیرد. زنجبیل همچنین به دلیل توانایی آن برای درمان مشکلات جنسی مانند انزال زودرس، به عنوان یک فستویو شناخته می شود. ترکیب زنجبیل و عسل باعث افزایش میل جنسی، عملکرد و احساسات مرتبط با آن می شود

گام ۱: یک قاشق غذاخوری زنجبیل را با عسل مخلوط کنید.

مرحله ۲: هر روز از این ترکیب به مدت یک ماه مصرف کنید (همان مقدار) و کاملا می توانید تفاوت را احساس کنید.

خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی زنجبیل به علت حضور مولکول هایی نظیر کافئین، سالیسیلات، کورکومین، کپسایسین، بتا کاروتن، گینگرول و شگاول است. خواص دارویی می تواند باعث کاهش تحریک گوارشی، بزاق و تولید صفرا در صورت نیاز شود.

نوشیدن چای زنجبیل می تواند باعث تغییراتی در بدن شود. در واقع، با مصرف آن ضربان قلب سریعتر می شود همچنین،به گردش مناسب خون، سم زدایی، و پاکسازی نیز کمک می کند. افزایش جریان خون منجر به حل مسائل اختلال نعوظ می گردد. عسل، در مناطق مختلف، می تواند طعم های مختلف و خواص دارویی متفاوتی داشته باشد.

عسل بهترین منبع انرژی برای بدن انسان است. کربوهیدرات های موجود در عسل می توانند به راحتی در طی عمل هضم شکسته شوند. بهترین مواد معدنی موجود در عسل آهن، کلسیم و ویتامین C است.

مصرف ترکیب زنجبیل و عسل خوب در صورت داشتن موارد ذیل به شما توصیه نمی شود:

-اگر سابقه سنگ کلیه دارید با مصرف  بیش از حد آن ممکن است منجر به تشکیل مجدد سنگ کلیه شود.

-اگر به گرده، کرفس، و سایر حساسیت های مرتبط با زنبور عسل حساسیت دارید، نباید از عسل استفاده کنید. همچنین از عسل آلی برای اهداف دارویی استفاده کنید.

-اگر شما دیابتی هستید سطح قند خون باید توسط یک پزشک نیز کنترل شود.

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو-مصرف آووکادو برای درمان زود انزالی

آووکادو دارای خواص دارویی بسیار زیادی است. آووکادو در غلبه بر مشکل زود انزالی در آقایان بسیار مفید و موثر است. شما میتوانید آن را یا به صورت خام و به تنهایی مصرف کنید و یا دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

گام ۱: سالاد میوه را با برخی از میوه های تازه آماده کنید.

مرحله ۲: یک کاسه گوجه فرنگی خرد شده، پیاز، آووکادو، آب لیمو و غیره هم آماده کنید.

گام ۳: مخلوطی از آب پرتقال، نعناع تازه درست کنید.

مرحله ۴: مواد بالا را خوب با هم مخلوط کنید.می توانید از آن استفاده کنید.

آووکادو مقدار زیادی آنتی اکسیدان (گلوتاتیون) و مواد معدنی دارد. ویتامین E در آنها به یک مرد کمک می کند که رابطه جنسی بهتری داشته باشد. مواد معدني آن شامل روي، ويتامين A، تيامين، ريبوفلاوين، نياسين، آهن، فسفر و غيره است. مهمترين آن، پتاسيم است که به حفظ الکتوروليت ها در عملکرد هاي بدن انسان بسیار کمک مي کند. لوتئین و zeaxanthin آنتی اکسیدان هایی هستند که از دژنراسیون ماکولا و همچنین آب مروارید جلوگیری می کنند.

اگر شما در یک سالاد از آووکادو استفاده کرده اید،مطمئن باشید که تمام مواد مغذی محلول در چربی جذب بدن می شوند. همچنین آووکادو حاوی چربی خوب است. خواص ضد التهابی آووکادو به کاتکین ها، پروکاریدین ها (فلاونوئیدها) و غیره نسبت داده می شود. ویتامین E موجود در آووکادو باعث افزایش شدت ارگاسم در یک رابطه می شود.

مصرف آووکادو به شما توصیه نمی شود، اگر:

-باردار هستید و یا در دوران شیردهی به فرزند خود قرار دارید. در این شرایط از مصرف آووکادو جدا اجتناب کنید.

-اگر شما از حساسیت لاتکس رنج می برید و یا نمی توانید سیب زمینی، گوجه فرنگی، پاپایا، موز، شاه بلوط و کیوی مصرف کنید،مصرف آووکادو هم توصیه نمی شود.

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو-مصرف خرما برای درمان زود انزالی

درکشورهای عربی، میوه های عجیب و غریب فراوانی یافت می شود. از آنجایی که هزاران سال پیش، خرما در کشورهای عربی محبوب بود و در سکه ها و تزئینات خود از آن استفاده می کردند. مصرف خرما برای مشکلات مختلف مانند مشکلات قلب، یبوست، کم خونی، بروز خفیف اسهال و سرطان معده بسیار موثر واقع می گردد. از خرما همچنین می توان برای به افزایش وزن نیزاستفاده شوند. بعضی از متخصصان تغذیه معتقدند که مصرف دو خرما در روز می تواند منجر به رژیم غذایی سالم و متعادل شود. با این حال، برای درمان انزالز ودرس ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

مرحله ۱: برای صبحانه می توانید از خرما استفاده کنید و یا شب ها قبل از خواب از ترکیبی از شیر و خرما بنوشید.

مرحله ۲: آنها را در دستور العمل های شیرین قرار دهید.

این میوه یعنی خرما غنی از فیبر، مواد معدنی و ویتامین ها است، که شرایطی مانند اسهال، یبوست، اختلال عملکرد جنسی و مشکلات معده را بهبود می بخشد. اجزای دارویی که در انزال زودرس کمک می کنند، فلاونوئیدها و استرادیول است که می تواند کیفیت اسپرم را افزایش دهد و باعث بالا رفتن وزن تخمک ها و تحرک اسپرم شود. یکی از اجزای خرما گلوکز است که به مدت طولانی در طول رابطه جنسی به انرژی فیزیکی تبدیل می شود.

با توجه به سنت باستان، مصرف نوشیدنی با ترکیبی از شیر، عسل، و هل می تواند استقامت جنسی را افزایش دهد. شکر در همتایان خود یافت می شود: ساکارز، فروکتوز و گلوکز. با مصرف خرما سطح انرژی خود را بالا ببرید.برای جلوگیری از انزال زودرس، شما همچنین نیاز به عملکرد مناسب اعصاب دارید. پتاسیم موجود در خرما باعث افزایش کارکرد سیستم عصبی و همچنین هوشیاری مغز انسان می شود.

مصرف خرما به شما توصیه نمی شود اگر:

شما قادر به هضم فروکتوز نباشید وبا مصرف آن با مسائلی همچون اسهال،نفخ، درد شکمی و … مواجه خواهید شد.

اگر مبتلا به دیابت هستید سطح قند خون باید با کمک یک پزشک تحت کنترل قرار گیرد.

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو-مصرف تخم کدو برای درمان زود انزالی

شما می دانید که تخم کدو تنبل می تواند عملکرد شما را در اتاق خواب افزایش دهد. یکی از مزایای عمده این است که دانه های کدو تنبل دارای منیزیم هستند و این مواد معدنی کمک کننده به تستوسترون برای رفتن به جریان خون محسوب می شوند. بنابراین، در اینجا شما میتوانید به این روش عمل کنید:

مرحله ۱: ابتدا تخم های کدو را بخوبی شستشو داده و زیر نور خورشید خشک کنید.

مرحله ۲: سپس آن را همراه با نمک و فلفل با روغن زیتون سرخ کنید.

 

چربی های غیر اشباع دارای اجزایی می باشند که برای جریان خون و قلب مفید هستند و می توانند شما را در کنترل عواطف خود و جلوگیری از انزال زودرس یا اختلال نعوظ کمک کنند.

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو-مصرف آب انار برای درمان زود انزالی

بر اساس پژوهشهای انجام شده، میزان اختلال نعوظ در مردان به دنبال مصرف آب انار به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده است. برای رسیدن به میزان مطلوب ، باید روزانه یک لیوان آب انار طبیعی نوشید. این نوشیدنی در فصل پاییز به راحتی در دسترس است اما در دیگر فصلها می توان از رب انار استفاده کرد. شربتی با غلظت دلخواه از رب انار تهیه کنید و روزانه یک لیوان از آن را بنوشید. هرگز از آب انارغافل نشوید.

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو-مصرف مولتی ویتامین ها برای درمان زود انزالی

آقایان روزانه یک مولتی ویتامین مصرف کنند. استفاده از مکمل های حاوی مولتی ویتامین به همراه یک رژیم غذایی سالم و ورزش ممکن است استقامت و عملکرد جنسی را افزایش دهد.

درمان زود انزالی بدون دارو

درمان زود انزالی بدون دارو-مصرف گرافیتس ۱۲ سی برای درمان زود انزالی

روزانه دو تا چهار بار از “Graphites 12C” استفاده کنید. برخی پزشکان تغذیه بر این باورند که این ماده مغذی به شکل مکمل اگر به صورت مداوم مصرف شود به جلوگیری از زود انزالی و انزال زودرس کمک می کنند. هنگامی که مشکل زود انزالی بهبود یافت، می توانید استفاده از این مکمل را قطع کنید. لازم به ذکر است مصرف مکمل ها مجموعا اثرات گذرا برای درمان زود انزالی یا انزال زودرس دارند.

درمان زود انزالی بدون دارو


دانلود + ادامه مطلب