انزلی تیچ

انزلی تیچ

خبر خوان اتوماتیک

تمامی مطالب این سایت به صورت خودکار از دیگر سایت های قانونی و رسمی ایران جمع آموری می‌گردد.
مرامنامه


حذف پیامهای فرستاده شده در مسنجر فیسبوک بزودی فعال میشود

حذف پیامهای فرستاده شده در مسنجر در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی انزلی تیچ

حذف پیامهای فرستاده شده در مسنجر فیسبوک بزودی فعال میشود

در خبر قبلی از امکان قرار دادن موسیقی در پروفایل و استوری فیسبوک صحبت کردیم و حالا با گزینه جدید فیسبوک مسنجر در حذف پیامهای ارسال شده بیشتر آشنا میشویم.

تا به حال برای شما این اتفاق افتاده که آرزو کنید پیامی که در فیسبوک مسنجر ارسال کرده بودید به دست مخاطبش نرسد؟ خواه حاوی عکس یا پیام شرم آوری باشد و یا اینکه اشتباه به شخص دیگری ارسال کرده باشید. بزودی امکان حذف پیامهای فرستاده شده در مسنجر برای شما فراهم خواهد شد تا دقایقی دیگر آن پیام را برای همیشه از اینترنت پاک کنید.

اگرچه قبلا هم امکان حذف پیام وجود داشت ولی به اینصورت بود که آن پیام فقط در دستگاه شما حذف میشد و شخصی که برای او پیام را ارسال کرده بودید، همچنان میتوانست پیام را ببیند. ولی این ویزگی جدید این امکان را فراهم میکند که پیام هم از مسنجر شما و هم مسنجر شخص دریافت کننده پاک شود. فیسبوک در هفته گذشته اظهار داشت که ” بزودی این قابلیت اضافه خواهد شد.”

 

حذف پیامهای فرستاده شده در مسنجر فیسبوک بزودی فعال میشود

ظهور این ویژگی جدید در آخرین یادداشتهای مربوط به آپدیتهای اپلیکیشن فیسبوک مسنجر تایید شده است. در پاراگراف انتهایی میخوانیم که: ” بزودی در آینده این امکان وجود خواهد داشت که پیامهای ارسالی را بتوانید پاک کنید. اگر تصادفا عکس اشتباهی را ارسال کردید یا اطلاعات نادرستی را فرستادید، میتوانید براحتی ظرف مدت ۱۰ دقیقه آن پیام را پاک کنید.”

اپلیکیشن مسنجر دیگر فیسبوک یعنی واتس اپ این امکان را به شما میدهد که یک ساعت پس از ارسال، بتوانید پیام را پاک کنید و این ممکن است کمی برای شما حیرت انگیز باشد که فیسبوک مسنجر فقط به شما ۱۰ دقیقه زمان میدهد که پیام فرستاده شده را بتوانید پاک کنید. جالب است بدانید که وقتی این قابلیت در سال ۲۰۱۷ در واتس اپ فعال شد، شما تنها ۷ دقیقه پس از ارسال پیام فرصت داشتید که آنرا حذف کنید، اما از امسال این زمان را به یک ساعت افزایش داد.

البته قبلا ویژگی حذف پیام هم برای فرستنده و هم گیرنده در فیسبوک مسنجر وجود داشت اما فقط برای کاربران حرفه ای فعال بود. این واقعیت زمانی آشکار شد که در ماه آپریل مدیرعامل فیسبوک Mark Zuckerberg از این قابلیت برای حذف پیامهایی که ارسال کرده بود استفاده کرد. کمپانی فیسبوک هیچوقت این ویژگی را علنی نکرده بود و وقتیکه این موضوع روشن شد، کمپانی فیسبوک را به نقض اعتماد کاربران متهم کردند. مدتی بعد فیسبوک اعلام کرد که قصد دارد این ویژگی را برای تمام کاربران فیسبوک مسنجر راه اندازی کند.


مطلب آموزشی مرتبط: چگونه یک ربات مسنجر فیسبوک ایجاد کنید


توجه داشته باشید، این قابلیت به این شکل عمل نمیکند که ارسال پیام را تا ۱۰ دقیقه به تاخیر بیندازد و یا کسی که پیام را دریافت میکند، چند دقیقه ای زمان دارد که پیام را بخواند یا اگر دوست داشت آنرا ذخیره کند. در واتس اپ پس از حذف یک پیام عبارت “این پیام حذف شده است” جایگزین میشود ولی هنوز معلوم نیست که در فیسبوک مسنجر قرار است چه اتفاقی بیوفتد.

همچنین فیسبوک با ظاهر جدیدی که به مسنجر خود داده است، قابلیتهای تازه ای نیز به آن اضافه کرده است.


دانلود + ادامه مطلب

تجارت در پینترست و ۷ راه استفاده از Pinterest در پیشرفت کسب و کار

چرا باید از Pinterest برای کسب و کار خود استفاده کنید؟

 • ۹۳% از کاربران فعال پینترست از این پلتفرم به منظور برنامه ریزی برای خریدهای خود استفاده میکنند.
 • ۸۷% از کاربران فعال تمام خریدهای خود را از طریق پینترست انجام میدهند.
 • ۷۲% ازکاربران از پینترست جهت ایده گرفتن برای خریدهای آفلاین خود استفاده میکنند.
 • ۵۳٫۳% از کاربران پینترست خارج از ایالات متحده هستند.
 • ۴۵% از خانمهایی که فعالیتهای آنلاین دارند، از پینترست استفاده میکنند.

تجارت در پینترست و 7 راه استفاده از Pinterest در پیشرفت کسب و کار

آمار استفاده از Pinterest

پینترست بیش از ۲۵۰ میلیون در ماه کاربر فعال دارد. کاربران پینترست بطور متوسط در هر بازدید ۱۴٫۲ دقیقه زمان صرف میکنند.

بیش از ۲ میلیون کاربر روزانه پین های مربوط به خرید را در بوردها ذخیره میکنند و جالب است که بدانید بیش از ۱ میلیارد بورد در پینترست وجود دارد.


مطلب مرتبط: ایجاد پین های Rich پینترست و چگونگی جذب ترافیک از طریق آن


تا این لحظه پینترست حاوی بیش از ۵۰ میلیارد پین است.

تجارت در پینترست و 7 راه استفاده از Pinterest در پیشرفت کسب و کار

چگونه با استفاده از Pinterest موجب پیشرفت کسب و کار خود شوید

۱٫ برای تجارت در پینترست ، به کاربران این امکان را بدهید که از وبسایت شما با استفاده از گزینه های save و pin to pintereset مطالب را مستقیما پین کنند.

۲٫ وقتی هدف شما پیشرفت در کسب و کار است، هرگز این نکته را فراموش نکنید که لازمه پیشرفت در پینترست، پست کردن پین ها بصورت مکرر است.

۳٫ با استفاده از عکسهای با کیفیت محصولات خود را به بهترین نحو عرضه کنید تا هم ارتباطتان با مشتری افزایش یابد و هم نرخ کلیک پین های شما بیشتر شود.

۴٫ این نکته را به خاطر بسپارید که از طریق پست کردن پین های مناسب، ارتباط خود را با مدیران صنعت و اینفلوئنسرها حفظ کنید.

۵٫ از پین های غنی و معتبر استفاده کنید. پین های غنی با استفاده از داده های وبسایت شما، به کاربران این امکان را میدهد که قبل از کلیک کردن بر روی پین انتظار مشاهده چه چیزی را داشته باشند.

۶٫ با استفاده از تبلیغات، پروفایل پینترست خود را پر بازدید کنید. شما میتوانید با پیوستن به کمپینهای تبلیغاتی، نرخ کلیک و بازده پین های خود را افزایش دهید.

۷٫ نتایج و بازده تمام پین ها و بوردها را بررسی کنید و روی آنهایی که بازخورد بهتری را از جانب کاربران دریافت کرده اند، بیشتر تمرکز کنید.


مطلب مرتبط: هر چیزی که برای شروع کار با پینترست باید بدانید


تجارت در پینترست و 7 راه استفاده از Pinterest در پیشرفت کسب و کار

 

منبع: Branex Blog


دانلود + ادامه مطلب

ترفندهای نوشتن رزومه در لینکدین | نکاتی که روزی به کارتان می آید

——————————————————-

ترفندهای نوشتن رزومه در لینکدین شماره ۱

——————————————————-

دقت کنید که چه چیزی معرف شماست

به تازگی با یک مشتری سروکار داشتم که هیچ رقبتی برای جستجوی شغلی خود نداشت و اهداف شغلی مبهم و نامعلومی را در سر داشت. او برای پیدا کردن یک مسیر شغلی واضح و روشن، نیاز داشت که اهداف و علایق خود را مشخص کند.

بدون اینکه دید و هدفی نسبت به شغل آینده خود داشته باشید، نخواهید توانست در این زمینه برنامه و استراتژی خاصی را دنبال کنید. اگر به شفافیت کافی نیاز دارید، بهتر است برای انگیزه گرفتن برای جستجوی کار این سوالات را از خود بپرسید:

 • چه دیدگاهی برای آینده شغلی خود در ۱ ،۳، ۵ و یا ۱۰ سال آینده دارید؟
 • کدام ارزشها، شما را به سمت اهدافتان سوق میدهد؟
 • هدفتان چیست؟
 • چه احساسی راجع به اهدافتان دارید؟
 • دلیل انجام کاری که میکنید چیست؟

عمیقتر که فکر کنیم، متوجه میشویم آنچه که ما را به سمت جلو هل میدهد، میل به کمک کردن به دیگران است. تصور کنید در یک زندگی خودخواهانه، شادی، موفقیت و تحقق یافتن آرزوها جایی نخواهد داشت. این مسلم است که همه ما میخواهیم که یک حرفه خوب داشته باشیم و از آن کسب درآمد کنیم ولی زندگی بر این اساس بنا شده که شما آفریده شده اید تا آن را تبدیل به جای بهتری بکنید و این زندگی است که تعیین میکند آیا اهدافتان تحقق پیدا خواهند کرد و از کارتان رضایت دارید یا نه.

شاید فکر کنید که این مسائل ارتباط خاصی با نوشتن رزومه نداشته باشد، اما بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید در آینده شما تاثیرگذار خواهند بود. اگر دید واضح و روشنی نسبت به آینده شغلی خود ندارید، به شما توصیه میکنم که از یک انسان قابل اعتماد کمک بگیرید. شما بدون داشتن هدف و انگیزه برای شغل خود مانند کشتی هستید که بدون هیچ ابزار و راهنمایی موج آنرا به هر سمتی از اقیانوس میکشاند. الان زمان آن رسیده که با یک کنترل پیشگیرانه مسیر حرفه ای خود را دنبال کنید.

——————————————————-

ترفندهای نوشتن رزومه در لینکدین شماره ۲

——————————————————-

با مخاطبین خود صحبت کنید

رزومه شما هرگز نباید یک مخاطب از پیش تعیین شده داشته باشد و یا اینکه فقط برای فرد مصاحبه کننده و نرم افزار پیگیری رزومه تهیه شده باشد. شما باید از پیش مخاطبان خود را شناسایی کنید و بهتر است قبل از آن به این سوالات پاسخ دهید:

 • آیا شرکت خاصی هست که تمایل داشته باشم در آن کار کنم؟
 • آیا هدف من این است که موقعیتی مناسب در صنعتی خاص بدست آورم؟
 • این موقعیتهای شغلی چه مزیت و منفعتی با خود به همراه دارند؟
 • اگر این موقعیت شغلی وجود نداشت چه اتفاقی برای آن شرکت و صنعت ممکن بود بوجود بیاید؟
 • بعضی از مشکلات و موانع پیش روی کارفرما و صنعت را در نظر داشته باشید. لیستی از این مشکلات بحرانی تهیه کنید، تا اگر در آینده با چالش های مشابه به آنها مواجه شدید، بدانید که چه عملکردی باید داشته باشید.

با تهیه لیستی از اهداف خود و پیدا کردن دیدگاهی روشن نسبت به مسیر شغلی خود در آینده، میتوانید کاری کنید که برند شخصی خود را در آینده داشته باشید.


مطلب مرتبط: ترفندهای جذب فالوور لینکدین به صفحه شرکت خود


——————————————————-

ترفندهای نوشتن رزومه در لینکدین شماره ۳

——————————————————-

مشخص کنید که به چه ارزشهایی پایبند هستید

شما ترجیح میدهید وقت خود را با چه کسانی بگذرانید، انسانهای خالص؟ یا ریاکار؟

رفتار شما در تمام موقعیتها مثل مسائل کاری، زمانیکه در جستجوی شغلی مناسب هستید، وقتهایی که میخواهید خود را در رزومه معرفی کنید و یا حتی در پروفایل لینکدین شما تاثیرگذار خواهد بود. ما بطور طبیعی دوست داریم با انسانها، کسب و کارها، شرکتها و برندهای معتبر و موفق ارتباط داشته باشیم. اگر شما حق انتخاب داشتید بین یک کمپانی بزرگ ولی بی هویت و یک انسان خالص و بی ریا ولی شناخته شده کدامیک را انتخاب میکردید؟

کارفرماها همواره بدنبال استخدام انسانهای خالص و حقیقی هستند. به همین دلیل است که آنها برای اینکه به شخصیت واقعی شما پی ببرند، سری هم به پروفایل لینکدین شما میزنند. آنها میتوانند با جستجوی شما در صفحات رسانه اجتماعی، نگاهی اجمالی به شخصیت واقعی شما بندازند. پس بهتر است در پروفایل لینکدین و سایر صفحات رسانه های اجتماعی، خود را مثل یک شخصیت اسطوره ای و افسانه ای معرفی نکنید، شاید فکر کنید اینکار برای جذب کارفرماها به سمت شما لازم است ولی کاملا برعکس، آنها میخواهند خود واقعی شما را بشناسند نه آنچه که دوست دارید باشید.

پس چطور ارزشهایی که به آنها پایبند هستید را نشان دهید؟

خوب تا اینجای کار، امیدوارم از سوالات خودشناسی خسته نشده باشید. سراغ سری سوم این سوالات میرویم…

کارمان را با چند سوال از خودتان برای مشخص کردن منفعتهایی که میتوانید برای کارفرمای خود داشته باشید آغاز میکنیم.

 • چه منافع یا مشارکتهایی را میتوانید اضافه کنید؟
 • چه دستاوردهای کلیدی و موفقیتهایی را بدست آورده اید و میتوانید دوباره هم انجام دهید؟
 • چه خصلت منحصر بفردی راجع به خودتان میتوانید بگویید؟
 • بزرگترین نقاط قوت شما چیست؟
 • از دیگران بپرسید که آنها در مورد شما چه فکری میکنند
 • از خانواده، دوستان و اطرافیان خود بخواهید که شما را در یک کلمه توصیف کنند
 • دیگران چه توانایی هایی را در شما میبینند؟
 • توصیه ها و ارزیابی عملکرد گذشته خود در لینکدین را مطالعه کنید. وقتی کلمات مشابه و اصطلاحات را در کنار هم قرار میدهید، چه تصویری دریافت میکنید؟
 • دیگران راجع به بزرگترین نقاط قوت ما چه میگویند؟
 • دیگران چه توصیفی از شما دارند؟
 • رئیس، همکاران و گزارشات راجع به پایبندی شما به نظم چه میگویند؟

ممکن است بعضی از شما مثل من انسان درونگرایی باشید و از اینکه آنچه که درونتان هست را بخواهید بروز دهید، دچار اضطراب میشوید. اگر چنین شخصیتی دارید، من به شما به شدت تست شخصیت شناسی سایت Reachcc را پیشنهاد میکنم. شما میتوانید ایمیل اشخاصی که علاقه مندید سوالاتی را در مورد شخصیت شما را پاسخ دهند را به این سایت ارائه دهید. آنها پاسخها را با رعایت ناشناس بودن اشخاص، ارزیابی کرده و در اختیارتان قرار خواهند داد. از این طریق شما میتوانید شناخت درستی از شخصیت واقعی خود بدست آورید.

به هر حال من هیچ سودی از پیشنهاد تست شخصیت شناسی شما نخواهم کرد. صرفا خالصانه به شما پیشنهاد میدهم، چون زمانیکه بازخوردهای مثبت و اثربخش آنرا میبینم لذت میبرم. من باور دارم که شما روزی ارزش واقعی خود را خواهید یافت.

تمام این تلاشها برای این است که شما شخصیت واقعی خود را بروز دهید نه آن چیزی که با شما بسیار فاصله دارد.

——————————————————-

ترفندهای نوشتن رزومه در لینکدین شماره ۴

——————————————————-

فریبنده، بانفوذ، سودمند باشید

همانطور که به بررسی تاریخچه شغلی خود و نحوه رسیدگی کارفرما به نیازهای شرکت و کارمندان میپردازید، بد نیست کمی به این موضوع فکر کنید که چطور میتوانید انسانی با نفوذ و سودمند باشید.

 • چطور میتوانید بر دیگران تاثیر مثبت بگذارید؟
 • دیگران چه نظری راجع به فریبندگی، با نفوذی و سودمندی شما دارند؟
 • شرکت و کارفرما با استخدام شما چه سودی نصیبش میشود؟
 • چه منفعت و ارزشی برای کارفرمای سابق خود داشتید؟

چند دقیقه ای وقت بگذارید و راجع به سه موقعیت شغلی گذشته خود کمی تامل کنید و حداقل یک چالش که در هر کدام از این سه موقعیت شغلی توانستید بر آن غلبه کنید را بنویسید و در مورد هر چالش به سوالات زیر پاسخ دهید:

 • چه چالشی را پشت سر گذاشتید؟
 • از چه راه حلی برای گذشتن از این چالش استفاده کردید؟
 • نتیجه عملی که درمورد این چالش انجام دادید مثبت یا منفی بود؟

شما میتوانید از تجربیات و چالشهایی که پشت سر گذاشتید با کارفرمای خود صحبت کنید و اینکه چطور میتوانید مشکلات احتمالی آنها را نیز برطرف کنید.


مطلب مرتبط: ترفندهای عکس پروفایل لینکدین و نکات کلیدی در انتخاب تصویر مناسب


——————————————————-

ترفندهای نوشتن رزومه در لینکدین شماره ۵

——————————————————-

سعی بر متقاعد کردن کسی نکنید

خودتان باشید. سعی کنید رزومه خود را درست و صادقانه بنویسید. اگر برای شخصی دیگر رزومه مینوسید، سعی کنید خوب به صحبتهای او گوش کنید و کلماتی که او با ادبیات خاص خودش استفاده میکند را در رزومه اش به کار ببرید چون یک رزومه باید بازتابی از شخصیت واقعی شما باشد نه مثل یک الگوی از پیش آماده شده.

از استفاده الگوهای آماده خودداری کنید

پیروی کردن از الگوهای قدیمی و به کار بردن اصطلاحات رایجی که معمولا در همه رزومه هایی که قالب آماده دارند، براحتی از طریق کارفرمایان قابل شناسایی است. میتوانم لیستی از هزاران سایتی که قالب آماده رزومه ارائه میدهند را برایتان تهیه کنم. مطمئن باشید به جز شما هزاران نفر دیگر هم از این قالبهای آماده استفاده میکنند. پس در همچین چهارچوب از پیش تهیه شده ای، هرگز نخواهید توانست هویت واقعی خود را بازگو کنید.

رزومه شما باید منحصر به خودتان باشد نه مشابه هزاران نفر دیگر. اینکار حرفه ای نیست که شما بخواهید مثلا یک جمله کلیشه ای و کهنه را از درون رزومه های آماده، پاک کنید و چیز دیگری را جایگزینش کنید.

در حال معامله چیزی هستید؟

فرض کنید شما وارد یک فروشگاه میشوید و فروشنده از همان ابتدا همراه با شما قدم میزند و سعی میکند تمام محصولات را بطور پیوسته به شما معرفی کند، همان حرفهایی که به صد نفر دیگر قبل از شما هم زده است. چه حسی به شما دست میدهد؟

کارفرماها هم حس مشابهی را دارند وقتی که میبینند شخصی در رزومه اش همان جملات کلیشه ای و تکراری که صدها نفر دیگر هم از آن استفاده کرده اند را به کاربرده است. پس همیشه خودتان باشید و به خودتان اجازه دهید تا با خیال راحت اشتباه کنید.

صفات را کنار بگذارید

یکی دیگر از راههایی که به شما کمک میکند که مثل یک فروشنده سمج نباشید، پرهیز از استفاده صفات تکراری است. مخصوصا آنهایی که چندین بار پشت سر هم استفاده شده است. به جای آنها سعی کنید از معلومات شخصی خود استفاده کنید. اینها منحصر به خود شما هستند و کارفرما را متقاعد میکند.


مطلب مرتبط: ۱۰ ترفند ناشناخته شبکه اجتماعی لینکدین


——————————————————-

ترفندهای نوشتن رزومه در لینکدین شماره ۶

——————————————————-

داستان خودتان را بنویسید

بیایید روی پاسخ هایتان به چالشهایی که پشت سر گذاشته بودید (۲ مورد بالاتر) تمرکز کنیم. در هر کدام از چالشها یک مشکلی بوجود آمده بود، شما برای حل این مشکلی راه حلی را اعمال کردید و نتیجه ای هم دریافت کردید. ما در اینجا به شما فرمولی را یاد میدهیم که در قالب آن بتوانید تمام این اتفاقات را بصورت یک داستان در رزومه خود اضافه کنید.

 1. با نتیجه شروع کنید (مثلا توانستید ۳ میلیون دلار درآمد تولید را افزایش دهید.)
 2. راجع به اعمالی که برای حل مشکل پیش آمده بکار گرفتید، صحبت کنید. (مثلا توانستید اعتماد مشتریانی که روابطشان با کمپانی به هم خورده بود را دوباره جلب کنید و ۳ میلیارد دلار به حساب آنها بازگردانید.)
 3. مشکلی را که پیش آمده بود را به اشتراک بگذارید (مثلا زمانیکه من مدیر فروش شدم، کمپانی ۱۵ نفر از سرمایه گذاران خود را بخاطر بی تدبیری تیم فروشش از دست داده بود.)

خوب شما میتوانید با استفاده از این نکات در رزومه خود ذکر کنید که چطور میتوانید روابط را دوباره برگردانید، بازده را افزایش دهید، اعتماد را جلب کنید، یک تیم خوب بسازید و حرکتهای مثبتی به منظور تغییر انجام دهید. فقط به خاطر داشته باشید که شما باید از موفقیتها و نتایج واقعی صحبت کنید نه با تکیه بر صفاتی که در ذهنتان بوده و هیچگاه عملی نشده است.

——————————————————-

ترفندهای نوشتن رزومه در لینکدین شماره ۷

——————————————————-

خودتان را اثبات کنید

بخشی از اعتبار شما بعنوان نماینده ای از برند و داستانی که ار موفقیتهای خود میگویید، اثباتی بر این موضوع است که شما چه کسی هستید و چه دستاوردهایی را تا به حال داشته اید. شما میتوانید با ذکر دستاوردهایتان بطور ملموس ارزش و اعتبار برند خود را بالا ببرید.

مقاومت و بحث در مقابل اعداد و ارقام بسیار سخت است. آنها بطور ملموس نتایج شما را نشان میدهند. در رزومه خود از این اعداد و ارقام استفاده کنید. گاهی من مشتریانی داشته ام که فکر میکنند، نمیتوانند هیچ آمار و ارقامی را در رزومه خود داشته باشند چون در قسمت فروش نبوده اند و یا تاثیری در پیشرفت کمپانی نداشته اند. همه ما دستاوردهای قابل اندازه گیری داریم، فقط کافی است بدانید کجا دنبال آن باشید.

آنچه که شخص دیگری راجع به ما میگوید، ممکن است با ارزشتر از آنچیزی باشد که خودمان درباره خودمان میگوییم. همیشه کسی را داشته باشید که بتواند اعتبار برند شما را تایید کند. در واقع گواهی شخص ثالث قابل تایید است.

لینکدین میتواند یک منبع عالی برای حمایت از برند شما، موفقیت شغلی و هر آنچه که میخواهید درباره خود بازگو کنید باشد. سخت است اگر بخواهید با توصیه ها مخالفت کنید، در حال حاضر تاییدیه ها به یک بخش حیاتی برای جستجوی شغل و نام تجاری شخصی شما تبدیل شده است.
منتظر توصیه دیگران نباشید. در مورد درخواست توصیه نامه از جانب مشتری، همکاران و گزارشات مستقیم کاملا حرفه ای عمل کنید. مشخص کنید که میخواهید چه مواردی در توصیه نامه ها ذکر شود. ممکن است دستاورد خاصی مدنظر شماست که میخواهید حتما وجود داشته باشد. از اینکه از همکارانتان بخواهید در مورد این عنوانها به شما پیشنهاداتی را بکنند واهمه نداشته باشید.

تاییدیه ها از راههای مختلفی برند شما را حمایت میکنند. میتوانید ببینید که کدامیک از مهارتهای شما از جانب چند نفر مورد تایید است. هر کسی میتواند در رزومه شما، تمام ارتباطات متقابل و مهارتهایی که تایید شده اند را ببیند. وقتی یک موقیت شغلی را در لینکدین درخواست میکنید، بطور اتوماتیک تمام تاییدیه ها را با کلید واژه های مخصوص مطابقت میدهد که این راهی دیگر برای اثبات مهارتهای شماست.

——————————————————-

ترفندهای نوشتن رزومه در لینکدین شماره ۸

——————————————————-

طراحی مدرن، تصاویر خیره کننده، گرافیک جذاب

ما در جامعه ای زندگی میکنیم که بصری محور است، به این دلیل که تکنولوژی و رسانه های اجتماعی یشر را به این سمت سوق داده است. اگر باور ندارید، من برای شما Snapchat ،Instagram و Pinterest را مثال میزنم که با به اشتراک گذاری عکس و ویدیو، متد گسترده ای برای افزایش تعداد هر چه بیشتر کلیکها بدست آورده است.

طراحی و گرافیک جذاب روی رزومه شما هم تاثیرگذار خواهد بود. آنها میتوانند از برند شما حمایت کرده و ارتباطات حیاتی را زنده نگه دارند. همانطور که همیشه گفته ایم که گاهی ارزش یک تصویر بیش از هزار کلمه است.

از یک طراحی مدرن برای رزومه خود استفاده کنید. کارفرما رزومه شما را اسکن کرده و راجع به خلاصه، عنوانهای شغلی، موقعیتها، تاریخ استخدام و چیزهای دیگر جستجو میکنید. سعی کنید این اطلاعات را طوری دسته بندی کرده و کنار هم قرار دهید که دسترسی به آنها آسان باشد.

میتوانید با استفاده از جداول و نمودارها، اطلاعات مهمی درمورد سوابق کاری خود ارائه دهید. شما با استفاده از نمودارهای مختلف میتوانید میزان مهارت و کارایی خود را به تصویر کشیده و آنها را برجسته تر کنید.

بهتر است اطلاعات فروش را بصورت ترسیمی، از طریق نمودار یا جدول نشان دهید.

عضویت در صنعت یا سازمانهای مدیریتی، یک راه ارزشمند برای نشان دادن میزان تجربه خود در سازمانهای وابسته به آنهاست. توصیه نامه ها و نقل قولها میتوانند جلوه بصری خوبی را به رزومه شما بدهند.

اگر در زمینه کار با نرم افزار MS Word تخصص ندارید و در زمینه بازاریابی، خلاقیت بالایی دارید و قصد دارید که برای خود رزومه تهیه کنید، هیچ موقع شما را تشویق به استفاده از قالبهای از پیش آماده آنلاین نمیکنم. تهیه رزومه، ارزش این را دارد که برای یک نویسنده و طراح متخصص در این زمینه سرمایه گذاری کنید چرا که از این طریق میتوانید کارآفرینان زیادی را به سمت خود جذب کنید.


مطلب مرتبط: بایدها و نبایدها در لینکدین، کارهایی که باید انجام دهید و اشتباهاتی كه نباید مرتکب شوید


 

منبع: Linkedin Pulse


دانلود + ادامه مطلب

اینفلوئنسرها از اپلیکیشن Unfold برای ارائه بهتر استوری اینستاگرام استفاده میکنند

اینفلوئنسرها و اپلیکیشن Unfold در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی انزلی تیچ

اینفلوئنسرها از اپلیکیشن Unfold برای ارائه بهتر استوری اینستاگرام استفاده میکنند

در خبر خبر قبلی اینستاگرام از ارتقا قابلیت چت گروهی و ارتباط همزمان ۶ نفر در این شبکه اجتماعی صحبت شد ولی در این مطلب با قالبهای آماده جهت استوری اینستاگرام توسط یک اپلیکیشن بیشتر آشنا میشویم.

این اپلیکیشن بطور انحصاری برای اینستاگرام طراحی شده است و مدعی است که روزانه ۱۰۰۰۰۰ بار دانلود میشود.

ممکن است تا به امروز نام اپلیکیشن Unfold را نشنیده باشید، اما مطمئن باشید که شمار بسیاری از اینفلوئنسرها از آن استفاده میکنند. این اپلیکیشن بصورت کاملا رایگان و آسان در دسترس قرار دارد و بطور اختصاصی برای استوری های اینستاگرام طراحی شده است.

همانطور که مشهود است از زمان راه اندازی این اپلیکیشن یعنی ماه مارس ۲۰۱۷ تا به امروز، سود بسیاری را با خود به همراه داشته است. به گفته McCune یکی از بنیانگذاران Unfold با ۱۰۰۰۰۰ دانلود بطور روزانه توانسته بیش از ۱ میلیون دلار کسب درآمد داشته باشد.

اینفلوئنسرها از اپلیکیشن Unfold برای ارائه بهتر استوری اینستاگرام استفاده میکنند

از زمان ارائه استوری در اینستاگرام در سال ۲۰۱۶، تبدیل به یک میدان نبرد برای اینفلوئنسرها و برندها شد تا برای ارتباط بیشتر و بهتر با مخاطبان با یکدیگر به رقابت بپردازند. حالا چطور میشود با یک ویدیوی عمودی چند ثانیه ای در استوری، جذب مخاطب و بازاریابی انجام داد؟

اینجاست که اهمیت Unfold آشکار میشود. این برنامه با یک طراحی بسیار شیک و ظریف بطور کاملا رایگان و آسان قابل دسترسی است. فقط کافی است که کاربران پس از نصب، قالب مورد نظر خود انتخاب کنند و عکس یا ویدیوی منتخب را از گالری برداشته و اضافه کنند و اگر هم مایل بودند، نوشته ای بر روی آن درج کنند. به همین راحتی. بعد از اتمام کار هم میتوانید در اینستاگرام آنرا آپلود کنید. به جز قالبهای رایگان اپلیکیشن، سایر قالبها قیمت کمی دارند مثلا ۱ دلار یا ۲ دلار.


مطلب مرتبط: ۱۰ روش تقویت محتوای استوری اینستاگرام و برند کردن آن


در ابتدای کار، Unfold فقط توسط کاربران عادی مورد استفاده قرار میگرفت ولی امروزه بسیاری از برندهای بزرگ و آژانسهای تبلیغاتی مثل  Topshop ،Four Seasons و Equinox از آن استفاده میکنند. بطور مثال Unfold برای Equinox بطور سفارشی ۱۳ قالب طراحی کرده است که تا به امروز استفاده از آنها برای مشتریان بسیار رضایت بخش بوده است. مدیر بازاریابی Equinox خانم Vimla Black Gupta به Fast Company گفته است که از زمان استفاده از قالبهای Unfold در استوری های اینستاگرام شاهد رشد چشمگیری بوده اند.

موفقیت این برنامه توسط خود اینستاگرام هم به رسمیت شناخته شده است. طبق گفته McCune در ماه اوت امسال اینستاگرام بسیار علاقمند با همکاری با اپلیکیشن Unfold بوده و امروزه آنرا بطور رسمی به کاربران خود پیشنهاد میکند.

با این حال، آیا Unfold قادر خواهد بود که جایگاه خود را حفظ کند؟ در مقابل برنامه های بسیاری که در زمینه طراحی وجود دارند مثل Canva و  Adobe Spark Post، اپلیکیشن Unfold تعداد محدودی قالب که همگی آنها به بهترین شکل طراحی شده اند را ارائه میدهد. اما با رشد قالبهای متنوع تر، کاربران به چه دلیلی باید باز هم نسبت به این اپلیکیشن وفاداری خود را حفظ کنند؟ همچنین برنامه های دیگری هم هستند که بطور اختصاصی برای پلتفورم اینستاگرام کاربرد دارند. اگر هم روزی اینستاگرام تصمیم بگیرد که خودش بطور اختصاصی قالبهایی را برای استوری ارائه دهد دیگر Unfold توان رقابت در این زمینه را نخواهد داشت.

Join us for Social Media Week London in 2018

In its 9th year, #SMWLDN brings together professionals with a curiosity and passion for new ideas, innovations and emerging trends in social media.Join us for three days of inspirational talks, rigorous debate and for a glimpse into the future of our industry.Secure your pass here: http://bit.ly/SMWLDN18

Gepostet von Social Media Week London am Mittwoch, 9. Mai 2018


دانلود + ادامه مطلب

کدام شبکه اجتماعی را باید برای کسب و کار خود انتخاب کنید و چرا؟

شبکه اجتماعی LinkedIn

۴۰ میلیون از کاربران لینکدین بدنبال یک موقعیت کاری مناسب هستند و ۶۱ میلیون از کاربران جز مدیران ارشد کسب و کارها هستند در واقع ۸۰% از مدیران کسب و کار از LinkedIn استفاده میکنند. بسیار جالب است که ۹۴% از کسب و کارها از لینکدین برای انتشار محتوا استفاده میکنند.

انتخاب رسانه اجتماعی برای کسب و کار

چرا باید LinkedIn را انتخاب کنید؟

 • LinkedIn بزرگترین شبکه حرفه ای در دنیاست.
 • بهترین پلتفرم برای هدایت کسب و کار است

چرا نباید از LinkedIn استفاده کرد؟

 • هنگام استفاده از LinkedIn باید انتظار دریافت اسپم را داشته باشید.
 • کسب فالوور در LinkedIn دشوار است.

مطلب مرتبط: آموزشهای ضروری لینکدین برای کسب و کارها 


شبکه اجتماعی Instagram

اینستاگرام ۱ میلیارد کاربر فعال دارد. ۸۰% از کاربران، صفحه کسب و کارها را دنبال میکنند. جالب توجه است که ۶۵% از پستهای منتشر شده در Instagram درمورد ارائه محصولات است.

انتخاب رسانه اجتماعی برای کسب و کار

چرا باید Instagram را انتخاب کنید؟

 • یک پلتفرم عالی هم برای برندها و هم برای خلاقیتها است.
 • میزان تعاملات در اینستاگرام نسبت به سایر شبکه های اجتماعی بیشتر است.

چرا نباید Instagram را انتخاب کنیم؟

 • در اینستاگرام قادر نخواهید بود که در کپشن لینکی که قابل کلیک کردن باشد را قرار دهید و به همین علت امکان افزایش رتبه بندی یک لینک از طریق کلیک های بیشتر وجود ندارد.
 • پستها ممکن است به ترتیب تاریخ زمانی منتشر نشوند.

مطلب مرتبط: آموزشهای ضروری اینستاگرام برای کسب و کارها


شبکه اجتماعی Pinterest

۹۳% از کاربران فعال قبل از اینکه اقدام به خرید کنند، جستجوهای خود را از طریق پینترست انجام میدهند و هر کاربر در هر بازدید بطور متوسط ۱۴٫۲ دقیقه در آن زمان صرف میکند. ۸۷% از کاربران خریدهای خود را از طریق Pinterest انجام میدهند.

چرا باید Pinterest را انتخاب کنید؟

 • هر پستی که منتشر میکنید، عمر طولانی تری برای دیده شدن دارد برخلاف Facebook و Twitter.
 • نسبت به فیسبوک کاربران بیشتری برای بازدید مجدد به پینترست می آیند.

چرا نباید Pinterest را انتخاب کنیم؟

 • نسبت به سایر پلتفرمها ارتباط ضعیفتری با مشتریان دارد.
 • برای تاثیرگذار بودن در پینترست باید بصورت مکرر پین کنید (پستهای زیادی را منتشر کنید.)

مطلب مرتبط: راهنما جامع آموزش شروع بکار و بازاریابی در پینترست


 

منبع: Branex Blog


دانلود + ادامه مطلب

ترفندهای جذب فالوور لینکدین به صفحه شرکت خود

این نکات به شما کمک خواهد کرد که فالوورهای ارزشمندی را به سمت صفحه LinledIn خود جذب کنید.

۱٫ از کارمندان خود کمک بخواهید

نیروی کار شما بهترین افراد برای جذب فالوور هستند. آنها میتوانند بهترین حامیان شما باشند. آنها را تشویق کنید که برای خود پروفایل LinkedIn بسازند. آنها نماینده اسم شرکت شما هستند و همین باعث میشود که برای صفحه شما فالوور جمع کنند. از آنها بخواهید که لینک صفحه شما را در پروفایل ایمیل خود هم قرار دهند.

۲٫ در خارج از محیط شرکت صفحه خود را تبلیغ کنید

لینک صفحه خود را در همه بسترهای ارتباطی بازاریابی مثل ایمیل، خبرنامه و وبسایت قرار دهید و از مشتریان و مخاطبان بخواهید که از صفحه LinkedIn شما بازدید کنند.


مطلب مرتبط: راهنمای کامل کسب و کار و بازاریابی لینکدین


۳٫ دکمه Follow را در وبسایت خود قرار دهید

با اینکار، بازدیدکنندگان از وبسایت میتوانند تنها با فشردن یک کلید وارد صفحه LinkedIn شرکت شما بشوند.

از اینجا میتوانید دکمه Follow صفحه شرکت خود را در لینکدین دریافت کنید.

۴٫ در گروه های مختلف LinkedIn مشارکت داشته باشید

در لینکدین بیش از یک میلیون گروه بسیار معروف وجود دارد که در واقع بهترین ترفندهای جذب فالوور لینکدین و موثرترین راه برای تبلیغ صفحه شما و جذب فالوور بیشتر هستند. میتوانید خودتان گروه های بحث و گفتگو ایجاد کنید و یا وارد گروه های محبوبی که سایر اعضا آنرا تشکیل داده اند بشوید. اگر گروهی را که تمرکز بیشتر آن روی فعالیت شرکت خودتان است تشکیل داده اید، میتوانید لینک آنرا در صفحه LinkedIn شرکت قرار دهید.

۵٫ کمپینی برای تبلیغ صفحه خود راه اندازی کنید

تبلیغات شما در سراسر لینکدین ظاهر میشود و میتواند در صنایع، شرکتها و محیطهای مختلف برای شما جذب فالوور کند. این تبلیغات اعضا را تشویق میکند تا با فشردن کلید Follow به صفحه شما بپیوندند. این عمل با یک بروزرسانی ساده برای آنها امکانپذیر خواهد بود و انگیزه ای برای سایر اعضا میشود تا صفحه شما را دنبال کنند. HP یک انجمنی از فالوورها برای حمایت و افزایش آگاهی نسبت به برندها تشکیل داده که کمک قابل توجهی به جذب فالوور نیز کرده است.


مطلب مرتبط: نحوه برنامه ریزی و اجرای اولین تبلیغات ویدئویی در لینکدین


به خاطر داشته باشید: زمانیکه فالوورهای خود را افزایش پیدا کرد، سعی کنید میزان آپدیتهای صفحه خود را بالا برده و دائما بروزرسانی کنید تا از این طریق میزان مشارکت بازدیدکنندگان با کسب و کار شما هم افزایش پیدا کند.


مطلب مرتبط: ترفندهای انتخاب مناسب ترین عکس پروفایل در لینکدین


 

منبع: Linkedin Business


دانلود + ادامه مطلب

تصاویر Carousel در پینترست قابلیتی جهت قرار دادن چند عکس در یک پست

تصاویر Carousel در پینترست در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی انزلی تیچ

تصاویر Carousel در پینترست

قابلیتی جهت قرار دادن چند عکس در یک پست

در مطلب قبل در مورد اضافه شدن دکمه more ideas صحبت کردیم و امروز در مورد امکان استفاده تبلیغاتی از تصاویر کاروسل در پینترست صحبت خواهیم کرد.

Pinterest نسخه جدید خود با قابلیت انتشار حداکثر ۵ عکس در یک پست بصورت آلبوم را ارائه کرد. در این نسخه تبلیغ کنندگان میتوانند در قالب یک تبلیغ استفاده بهتری از فرصتهای تجاری داشته باشند.

تصاویر Carousel در پینترست قابلیتی جهت قرار دادن چند عکس در یک پست

همانطور که مشاهده میکنید ظاهر این پستها مشابه حالتهای قبلیست با این تفاوت که در زیر آنها یکسری نقطه درج شده است تا بازدید کننده بداند این پست حاوی آلبومی از عکسهاست. کافیست که اسکرول را به سمت چپ یا راست بکشید تا تمام عکسها را بطور کامل ببینید.

شما میتوانید به ازای هر یک از عکسهای آلبوم، یک تصویر با عنوان و توضیحات متفاوت قرار دهید و هر کدام از آنها را به صفحه ای دیگر برای توضیحات بیشتر ارجاع دهید. بطور کلی میتوان گفت که طیف وسیعی از امکانات برای تبلیغ کنندگان فراهم آمده است.

قابلیت جدید تصاویر Carousel در پینترست ، موفقیت خود را در شبکه های اجتماعی مختلف مانند Instagram ،Facebok و Linkedin ثابت کرده است. بنظر میرسد که در Pinterest هم از آن استقبال خواهد شد، هم از جانب کاربران و هم تبلیغ کنندگان. چون از طریق آن میتوان با استفاده از یک روش غیر تهاجمی برای یک محصول و یا یک کسب و کار بصورت کاملا عقلانی و تعاملی تبلیغات انجام داد.

در حال حاضر امکان تصاویر Carousel در پینترست برای تمام اکانتهای کسب و کار فراهم است.


دانلود + ادامه مطلب

چاپ تصاویر اینستاگرام با استفاده از ۱۰ سایت برتر

۶٫ چاپ تصاویر اینستاگرام با Blacks

چاپ تصاویر اینستاگرام با استفاده از 10 سایت برتر

آیا میخواهید به شریک زندگیتان مجموعه ای از خاطرات فوق العاده چند ساله اتان را هدیه بدهید و او را سورپرایز کنید؟ فقط به ازای ۱۵ دلار میتوانید یک هدیه جذاب داشته باشید.

زمانت تحویل ممکن است بیش از ۵ روز طول بکشد، پس اطمینان حاصل کنید از قبل سفارش میدهید. این وبسایت همچنین دارای گزینه ها و امکانات دیگری مانند چاپ دیجیتال اینستاگرام و چاپ روی آیتمهای دیگر میباشد.

۷٫ چاپ تصاویر اینستاگرام روی جواهرات با JewelPix

چاپ تصاویر اینستاگرام با استفاده از 10 سایت برتر

این یکی از جالب ترین نوع هدایای سفارشی از تصاویر اینستاگرام است. فانتزی، جالب و جذاب!

این شرکت در ایتالیا قرار دارد و جواهرات فشن با عکسهای اینستاگرام شما میسازد. حلقه، دستبند، گوشواره و آویز. قیمت از ۳۵ دلار شروع میشود که برای جواهرات چرم با عکس اینستاگرام بسیار مقرون به صرفه است. نظر شما چیست؟

۸٫ ساخت کارت پستال از تصاویر اینستاگرام با Sincerely

چاپ تصاویر اینستاگرام با استفاده از 10 سایت برتر

تصاویر اینستاگرام را به کارت پستال تبدیل کنید و آنها را با ۳ دلار به سراسر جهان ارسال کنید.

Sincerely اپلیکیشنی دارد به نام Postagram که با آن میتوانید کارت پستالهای دلخواه خود را بسازید و از خدمات آنها برای ارسال فوری در سطح بین المللی استفاده کنید. فوق العاده راحت فقط با یک کلیک تمام پستهای شما بدون هیچ زحمتی به سراسر جهان ارسال خواهند شد.

حتما آن را امتحان کنید.

۹٫ ایجاد کلاژ عکس از تصاویر اینستاگرام با PosterCandy

چاپ تصاویر اینستاگرام با استفاده از 10 سایت برتر

PosterCandy ابزار شگفت انگیزی است که کلاژهای سفارشی از تصاویر اینستاگرام شما ایجاد کرده و آنها را چاپ میکند.

این ابزار قابلیت ویرایش قدرتمندی دارد که به شما امکان اضافه کردن فیلتر، ارتقای تصویر و ایجاد کلاژ عالی را میدهد. آنها کلاژها را در قابهای کوچک Ikea قرار میدهند و به آدرس شما ارسال میکنند.

این شرکت در استرالیاست و فقط در استرالیا ارسال دارد. پس اگر در استرالیا هستید، این فرصت را از دست ندهید.


مطلب مرتبط: ابزارهای ایجاد کلاژ عکس برای اینستاگرام در اندروید و iOS


۱۰٫ چاپ تصاویر اینستاگرام به صورت جعبه هدیه با Lalalab

چاپ تصاویر اینستاگرام با استفاده از 10 سایت برتر

Lalabox یک جعبه عکس هدیه فوق العاده است که میتوانید آنرا برای تعطیلات هدیه دهید. فقط کافی است اپ را دانلود کنید، تصاویری که میخواهید در باکس هدیه باشد را اضافه کنید و محصول خود را سفارش دهید.

این جعبه ها بین ۳۲ تا ۴۹۸ عکس را در خود جا میدهند. همچنین میتوانید شرح عکس خود را اضافه کنید و عکس را در اپلیکیشن ویرایش کنید. این هدیه همچنین میتواند برای کارمندان شما جالب و جذاب باشد و لحظات به یاد ماندنی سال را به آنها هدیه کنید.

صرف نظر از هدیه دادن، ایده خوبی است که عکسهای خود را خارج از دستگاه خود نیز داشته باشید. جعبه های جمع و جوری که میتوانند خاطرات تعطیلات و مناسبتهای مختلف را در خود نگه دارند.

شما چطور تصاویر اینستاگرام خود را چاپ میکنید؟

آیا ایده ای برای هدیه دادن پیدا کرده اید؟ تصاویر و عکسهای خوب را انتخاب کرده اید؟ نظرات خود را در کامنتهای زیر با ما به اشتراک بگذارید.

 

منبع: eSoc Media


دانلود + ادامه مطلب

ترفندهای عکس پروفایل لینکدین و نکات کلیدی در انتخاب تصویر مناسب

۱٫ با حرفه ای ها در ارتباط باشید

کافیست نگاهی به عکس/ آواتارهای پروفایل کاربران در LinkedIn بندازید، به راحتی میتوانید تشخیص دهید که کدامیک از آنها توسط یک عکاس حرفه ای گرفته شده است. کدامیک در تعطیلات گرفته شده و کدامیک سلفی است که با تلفنهای هوشمند گرفته شده. کدامیک نور مناسب دارد و کدامیک از آنها شبیه به عکسهایی است که پلیس از متهم میگیرد. کافیست تا زمان کمی را به اینکار اختصاص دهید تا تفاوتها را ببینید.

چرا از LinkedIn استفاده میکنید؟ پاسخ این سوال به شما کمک میکند که آنگونه که شایسته است، خود را معرفی کنید. شخصیت شما بزرگترین دارایی شماست. چیزی که میخواهید به بهترین نحو ممکن برای آن سرمایه گذاری کنید.

پس چرا از عکسی که در نور نامناسب و با کیفیت پایین گرفته شده است استفاده میکنید؟ بهتر است اینکار را بر عهده کسانیکه در این زمینه حرفه ای هستند بسپارید.

ترفندهای عکس پروفایل لینکدین

۲٫ سادگی را رعایت کنید

اگر عکس پروفایل LinkedIn شما وضعیت خوبی ندارد پس زمان آن رسیده که تغییرش بدهید.

از پس زمینه خیلی شلوغ استفاده نکنید و لباس مناسب بپوشید. نگاهی به عکسهای از رده خارج شده بندازید تا دلیل بکار بردن این قواعد را بهتر درک کنید. سر و شانه شما باید در عکس مشخص باشد و به سمت خاصی منحرف نباشد.

قرار داشتن پوستر کارهای گرافیکی، ممکن است عکس را زیباتر کند ولی ممکن است با تصویری که میخواهید از خود ارائه دهید، متفاوت باشد.

ترفندهای عکس پروفایل لینکدین

۳٫ لباسی بپوشید که مناسب باشد

LinkedIn محلی برای کسب و کار است. این موضوع کاملا واضح است که در محیطهای کاری باید لباس مناسب بپوشید. شاید برای شما جالب باشد که بسیاری از افراد از عکسهایی در پروفایل LinkedIn خود استفاده میکنند که در آن تی شرت های رنگی با لوگوهای عجیب و غریب به تن دارند.

سعی کنید در عکس، لباسی به تن داشته باشید که هنگام مصاحبه های کاری و جلسات از آنها استفاده میکنید. از رنگهای شلوغ و زرق و برق دار استفاده نکنید.

زمانیکه میخواهید تصمیم بگیرید که چه بپوشید به کلمه “حرفه ای بودن” خوب فکر کنید. همیشه به یاد داشته باشد لباسی را بپوشید که مناسب شغلی باشد که انتظارش را دارید نه شغلی که در حال حاضر مشغول به آن هستید.

ترفندهای عکس پروفایل لینکدین

۴٫ لبخند بزنید

شاید با خود فکر کنید که اگر انسان جدی و خشکی هستید، اینکار مناسب شخصیت شما نیست ولی مردم دوست دارند با افرادی کار کنند که نسبت به آنها حس خوبی داشته باشند. سعی کنید در عکس خیلی جدی و خشن نباشید، در عوض دوست داشتنی و صمیمی بنظر برسید. حتی یک لبخند کوچک هم چهره شما را کمی ملایم میکند.

برای اینکه در عکس شبیه متهمان نباشید، کمی از دوربین فاصله بگیرید و وضعیت سر و شانه خود را در حالت استانداردی قرار دهید.

دوربین باید کمی از سطح چشمها بالاتر باشد. توجه داشته باشید که در وضعیت خیلی بالا و یا خیلی پایین نباشد. الان زمان پیاده سازی ژستهای عکس سلفی نیست. فراموش نکنید که باید حرفه ای بنظر برسید. عکاس باید با تغییر یکسری از ژستها به شما کمک کند تا عکس شما حالت طبیعی داشته باشد.

اگر برای لبخند زدن باید خیلی به خودتان فشار بیاورید، از یک روش قدیمی که من همیشه بکار میبرم استفاده کنید. کافیست به یک ماجرای خنده داری که در آن قرار داشتید فکر کنید تا شادی واقعی از چشمانتان پدیدار شود. اگر این روش هم کارساز نبود، هرگز خود را مجبور به گفتن کلمه cheese نکنید زیرا اصلا تصویر خوبی از پشت دوربین ندارد. پس همیشه به یاد داشته باشید، لبخند زدن و طبیعی به نظر رسیدن آن از ترفندهای عکس پروفایل لینکدین است.

ترفندهای عکس پروفایل لینکدین

۵٫ عکس خود را ویرایش کنید

آیا میدانستید که میتواند عکسهای خود را به سادگی در LinkedIn ویرایش کنید؟

بله درست است. در این سایت فیلترهای مختلفی برای اجرا بر روی عکسهای شما وجود دارد. کافیست روی عکس خود کلیک کنید، برخی از این فیلترها در بالای صفحه قرار دارند. اگر لباسی پوشیده اید که در آن از رنگهای شلوغ استفاده شده است با فیلتر سیاه و سفید جلوه بهتری به عکس خود بدهید.

ترفندهای عکس پروفایل لینکدین

همچنین در مواقعی که نور زیادی روی صورت شماست و میخواهید تعادل بین رنگها را حفظ کنید هم این فیلترها بکار می آیند. حتی میتوانید روی عکس زوم کرده و قسمتی از آنرا برش دهید. در هنگام انتخاب عکس این نکته را به خاطر داشته باشید که LinkedIn به دلایلی عکسها را برش دایره ای میزند. اگر عکس شما در حالت مربعی خوب بنظر میرسد، لازم است این جوانب را هم در نظر داشته باشید.

پس اگر علم استفاده از فتوشاپ را ندارید، اصلا نگران نباشید چرا که ابزارهای ویرایش عکس LinkedIn به شما کمک خواهد کرد. ولی به یاد داشته باشید که این ابزارها برای اینست که عکس پروفایل شما زیبا بنظر برسد.

ترفندهای عکس پروفایل لینکدین

امیدواریم که ترفندهای عکس پروفایل لینکدین برای شما مفید باشد و جز آن دسته از افرادی باشید که به انقراض تعداد زیادی از عکسهای پروفایل بسیار ناخوشایند LinkedIn کمک کرده اید.

 

منابع: Adam Bronkhorst Blog


دانلود + ادامه مطلب

همکاری Vimeo و LinkedIn برای انتشار ویدیو در صفحات شرکتها

همکاری Vimeo و LinkedIn برای انتشار ویدیو در وبسایت شبکه های اجتماعی انزلی تیچ

همکاری Vimeo و LinkedIn برای انتشار ویدیو در صفحات شرکتها

در مطلب قبلی در مورد همکاری ایرلاین ها با لینکدین جهت ارائه آموزش حین پرواز صحبت کردیم و در این مطلب به همکاری لینکدین و ویمئو برای انتشار ویدئو میپردازیم.

Vimeo در روز دوشنبه خبر از همکاری همه جانبه با LinkedIn از طریق ویژگی Publish to Social را داد.

همکاری Vimeo و LinkedIn برای انتشار ویدیو در صفحات شرکتها

بازاریابان میتواند با همکاری Vimeo و LinkedIn برای انتشار ویدیو ، بصورت مستقیم با اکانت Vimeo با ویژگی “انتشار در شبکه های اجتماعی” در صفحات لینکدین شرکت خود ویدیو منتشر کنند. Vimeo براساس معیارهایی نحوه به اجرا درآمدن ویدیو در LinkedIn و سایر شبکه های اجتماعی را نشان خواهد داد.


مطلب مرتبط: چطور فعالیتهای صفحه شرکت خود در لینکدین را آنالیز کرده و با رقبایتان مقایسه کنید


چرا بازاریابان باید به این قابلیت اهمیت دهند

Vimeo در روز دوشنبه اعلام کرد که این اولین پلتفرم برای همکاری همه جانبه با صفحات لینکدین است، با پرداخت حق اشتراک این امکان برایتان فراهم میشود که بطور مستقیم در صفحات LinkedIn از طریق اکانت Vimeo با استفاده از ویژگی “انتشار در شبکه های اجتماعی” ویدیو منتشر کنید.

همچنین Vimeo با تجزیه و تحلیل LinkedIn آماری را در اختیار بازاریابان قرار میدهد تا نحوه عملکرد ویدیو را در شبکه های اجتماعی به منظور حرفه ای شدن ببینند.

در طول سالهای گذشته Vimeo برای تاسیس یک مرکز پخش محتوای ویدیویی برای به اشتراک گذاشتن در اکثر پلتفرمها سرمایه گذاری کرده است. با ویژگی انتشار در شبکه های اجتماعی، برای صاحبان کسب و کار این امکان فراهم میشود که در محیط های مختلف با مخاطبان ارتباط داشته باشند و درک آنها نسبت به عملکرد ویدیو افزایش یابد.

مدیر ارشد تکنولوژی Vimeo آقای Mark Kornfilt در رابطه با خبر همکاری Vimeo و LinkedIn برای انتشار ویدیو اظهار داشت:

“ما بسیار خرسندیم که اولین پلتفرم به اشتراک گذاری ویدیو هستیم که با LinkedIn همکاری کرده است و این ویژگی را به منظور ایجاد محتوای حرفه ای تر گسترش خواهیم داد.”

لینکدین برای اولین بار در ماه مارچ میلادی خبر از انتشار ویدیوهایی که خود کاربر ضبط و تهیه کرده است را در پلتفرم خود داد. با این ویژگی برای بازایابان این امکان فراهم شد که از این ویدیوها در صفحات شرکت خود برای تبلیغات استفاده کنند. در آن زمان LinkedIn اعلام کرد که بطور متوسط میزان برقراری ارتباط مخاطبان با محتوای ویدیویی نسبت به سایر محتواها حدود ۵ برابر است، تقریبا نزدیک به ۳ برابر نسبت به بازدید تبلیغات ثابت.


مطلب مرتبط: ۸ نکته ضروری ساخت ویدیو حرفه ای برای وبسایت یا رسانه اجتماعی


اطلاعات بیشتر راجع به Vimeo

 • Vimeo با ویژگی “انتشار در رسانه های اجتماعی” قابلیت به اشترک گذاشتن ویدیو در Twitter ، Facebook ، Youtube و حالا در LinkedIn را فراهم میکند.
 • در ماه مه ۲۰۱۷ میلادی، Vimeo ویژگی عضویت برای کسب و کار، معرفی کارتهای ویدیویی تعاملی و … را با پرداخت حق اشتراک تمدید کرد.
 • حق اشتراک اکانت کسب و کار در Vimeo ماهیانه ۵۰ دلار با امکان ذخیره کردن ۵TB ویدیو، استفاده ابزارهایی برای ساخت ویدیو های بازاریابی، پخش و سفارشی کردن محتوای ویدیویی و حریم خصوصی پیشرفته و گزینه های مخفی کردن ویدیو است.

دانلود + ادامه مطلب