انزلی تیچ

انزلی تیچ

خبر خوان اتوماتیک

تمامی مطالب این سایت به صورت خودکار از دیگر سایت های قانونی و رسمی ایران جمع آموری می‌گردد.
مرامنامه


دلایل کاهش تستوسترون مردان بعد از ازدواج » اندرولوژیست و سکسولوژیست انزلی تیچ، درمان ناتوانی جنسی مردان

 

 

توانایی تولیدمثل، تنظیم حجم ماهیچه های بدن، تنظیم وضعیت استخوان ها و حتی توانایی های ذهنی، از جمله تاثیراتی است که با مقدار هورمون تستوسترون، رابطه مستقیم دارد.

کاهش تستوسترون مردان بعد از ازدواج 

هورمون مردانه و مقدار تولید آن در بدن می تواند به دلایل متعدد، کم و زیاد شود. برای مثال در تحقیقی که اخیرا  منتشر شده است مقدار تستوسترون مردان بعد از ازدواج کاهش می یابد.

تیم تحقیقاتی دانشگاه کپنهاگ یک گروه ۱۱۱۳ نفره مردان بین ۳۰ تا ۶۰ ساله را برای مدت ۱۰ سال تحت نظر قرار داد. محققین با ثبت مقدار تستوسترون این جمعیت از ابتدای تحقیق تا پایان  سعی کردند آن را با تغییرات شیوه زندگی آنها مقایسه کنند.

نتیجه گیری ها نشان داده است بزرگترین کاهش  در مقدار تستوسترون مربوط به مردانی است که در این دوره ۱۰ساله ازدواج کرده بودند. در مقابل، بررسی فوق حکایت از آن داشت که کمترین کاهش تستوسترون هم در مردانی صورت گرفته است که در طی این ۱۰ سال، طلاق گرفته بودند.

البته دسترسی مداوم به سکس یکی از دلایل کاهش هورمون مردانه می تواند باشد و این برای مردان مجرد هم به صورت برعکس عمل می کند چون تحقیقات دیگر نشان داده است دور بودن مردان از فعالیت جنسی باعث افزایش هورمون فوق می شود.

اما با این وجود، چون آزمایش خون همه مردان فوق، همزمان و بدون در نظر گرفتن وضعیت تاهل صورت گرفته است تغییر وضعیت شان می تواند یک شاخص حتمی برای کاهش یا افزایش تستوسترون آنها باشد.

 

 

سکسولوژیست

 

اندرولوژیست


دانلود + ادامه مطلب

فقط آقایان بخوانند!!! » اندرولوژیست و سکسولوژیست انزلی تیچ، درمان ناتوانی جنسی مردان

 

دکتر از مدیران سلامت سکس در دانشگاه ایندیانای امریکا می گوید: « برای مردان همه ماجرای سکس مربوط است به لحظه آخر که به اوج می رسند و تمام می شوند اما اگر فکر می کنید که زنان هم اینگونه احساس می کنند بدانید که در اشتباهید»

فقط آقایان بخوانند،

بر اساس تحقیقی که سوئدی ها در این زمینه انجام داده اند فقط نیمی از زنان در حین آمیزش جنسی به ارگاسم می رسند. برای زنان، احساس نزدیکی و عاطفه ایجاد شده در حین سکس اهمیت بیشتری دارد . درست به همین دلیل مردان بهتر است هرگز از زنان نپرسند که ایا به ارگاسم رسیده اند؟

مردان فکر می کنند که پرسیدن این سئوال نشانه توجه شان به خواسته های زنان است چون به هر حال به اوج رسیدن و ارگاسم احساس بسیار مطبوعی است و خوب خواهد بود اگر زنان نیز آن را تجربه کند. در حالت طبیعی، وقتی همه ملاک و معیار ارگاسم باشد به این مفهوم خواهد بود که رابطه جنسی که زن در آن ارگاسم نداشت نیمه کاره و معیوب بوده است.

ارگاسم برای مرد یعنی اینکه او وظیفه خودش را به خوبی انجام داده است و اگر زنان ارگاسم نداشته باشند مردان فکر می کنند به زنان، رضایت و لذت جنسی نداده اند. زنان وقتی ببینند همه توجه و ملاک مرد ارگاسم است برای اینکه وی را آزرده خاطر نسازند به دروغ متووسل می شوند و تظاهر می کنند که به اوج جنسی رسید اند.

بی دلیل نیست که بر اساس یک تحقیق دیگر در دانشگاه آریزونا، ۷۵ درصد زنان اقرار کرده اند که حداقل یکبار در حین هماغوشی ادای به ارگاسم رسیدن را در آورده اند.

پس اقایان محترم، به جای تاکید بیش از حد در باره صحنه آخر و اوج ماجرا، توجه تان را به احساس خوبی که در حین سکس ایجاد می شود سمت و سو دهید. برای زنان کل ماجرا و تجربه هماغوشی از لحظه اول تا آخرین مرحله مهم است.

اگر دوست دارید شریک تان با عطش بیشتر در حین هماغوشی از خود میل و لذت نشان دهد بهتر است به جای قدم آخر به جزئیات جذابی نظیر حرکاتی که صورت می گیرد، ریتمی که ایجاد می شود، نحوه لمس و نوازش و تماس دو بدن بهای بیشتری دهید.

بررسی های دانشگاه ایندیانا نشان داده است که توجه بیشتر به محیط بیرونی و اطراف واژن زنان یکی از مهمترین خواسته های زنان در حین مقاربت است. برای زنان عشقبازی  و نوازش و بوسه بسیار تحریک کننده است و انها را برای رسیدن به نیت همیشگی مردان یعنی ارگاسم نزدیک می سازد.

مردان به جای سئوال همیشگی که آیا به ارگاسم رسیده ای می توانند از شریک جنسی شان بپرسند که کدام یک از اعمالی که از شما در حین معاشقه سر زده است را بیشتر دوست دارند، چه چیزی بیشتر تحریک شان می کند و چه حالتی را بیشتر می پسندند

 

سکسولوژیست

 

اندرولوژیست


دانلود + ادامه مطلب

خیلی ها س.ک.س ندارند و این عادی است » اندرولوژیست و سکسولوژیست انزلی تیچ، درمان ناتوانی جنسی مردان

 

 

دسترسی نداشتن به سکس به صورت مداوم، فقط محدود به مجرد‌ها نمی‌شود.

 خیلی ها س.ک.س ندارند و این عادی است

تحقیقات زیادی صورت گرفته است که نشان می‌دهد بسیاری از افراد متاهل نیز به دلایل مختلف قادر به برطرف کردن نیاز جنسی خود از طریق همسران خود نیستند. ولی به خاطر حفظ پیوند زناشویی، امنیت اقتصادی و حفظ فرزندان‌ شان، اعتراضی نمی‌کنند.

خیلی ها به دلایل بسیار سکس ندارند ولی به خاطر جو و تبلیغات احساس  بدی پیدا می کنند. این افراد، کم کم ولی مداوم از مهمانی ها و تجمعات دوستانه خودداری می کنند. کمتر به سرو وضع خود می رسند و مثلا اجازه می دهند کمی بر وزن شان افزوده شود. آنها حتی به خودشان می قبولانند که کم کم از آرزوی ازدواج و تشکیل خانواده دست بردارند.

این نوع افراد در بسیاری از موارد مشکل یا نقص فیزیکی یا روحی ندارند ولی خجول بودن، افسردگی و یا صرف سالها تلاش برای پیشرفت در تحصیل یا کار، آنها را از قافله روابط عاطفی و جنسی دور نگه می دارد.

این اتفاقات وقتی صورت می گیرد که داشتن سکس و شریک جنسی بیشتر، نشانه موفقیت، شخصیت اجتماعی و وضع مالی بهتر است. این شبهه در ذهن انسان معاصر ایجاد شده است که با وجود داشتن همه خصوصیات انسان موفق و معاصر، چون سکس ندارند پس آدم‌های کامل و خوشبختی نیستند.

متاسفانه این  روز‌ها چشم به هر سو بگردانیم با علائمی روبه‌رو می‌شویم که با بوق و کرنا به آدم‌ها گوشزد می‌کنند که سکس و رابطه جنسی خوب است، مهم است،

بشتابید و سهم خود را بگیرید. همه قرار است عاشق باشند و حسودی، خیانت، طلاق و دل‌شکستگی از اخبار روزانه جراید عمومی است. از نوجوانان تا سالمندان در این موج وسیع کامیابی، با تمام توان تلاش می‌کنند تا از قافله عقب نمانند.

البته، سر و صدایی که در رسانه‌ها درباره شدت و گسترش فعالیت‌های جنسی برپاست با واقعیت زندگی جنسی بسیاری از افراد اجتماع همخوانی ندارد چون گروه رو به افزایشی از افراد جامعه دچار« ناکامیِ جنسی ناگزیر» هستند.

سکسولوژیست

 

اندرولوژیست


دانلود + ادامه مطلب

پروژسترون در بارداری، باعث دوجنسیتی می شود؟ » اندرولوژیست و سکسولوژیست انزلی تیچ، درمان ناتوانی جنسی مردان

 

 

۲۴ سال دارم و کم کاری تيروئيد. من الان هفته ۱۸ هستم. دکتر در هفته ۱۲ به علت جفت پایین و کمردردم و انقباض رحم برام شیاف پروژسترون و ایزوپرین تجویز کرد.

پروژسترون در بارداری، باعث دوجنسیتی می شود؟

پروژسترون برای جنین ضرر دارد و باعث دو جنسیتی می شود؟ در ضمن در هفته ۱۲ سرویکال ۳۸ بود و اگر هر وقت درد داشتم از آن استفاده کنم ضرر دارد؟ اولين بچه ام هست نگرانم از سقط.

پاسخ دکتر فریبا الماسی، متخصص زنان، استاد دانشگاه و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی:

طول سرویکس بالای ۳۰ میلی متر نرمال تلقی می شود و نیازی به تجویز پروژسترون ندارد. شما الان ۱۸ هفته هستید و دستگاه تناسلی جنین تشکیل شده است. دستگاه تناسلی خارجی جنین بین هفته های ۱۴ تا ۱۶ شکل نهایی خود را پیدا می کند و ظاهر دخترانه یا پسرانه آن در پایان هفته ۱۶ در سونوگرافی واضح خواهد بود.

بنابراین ادامه یا قطع مصرف پروژسترون تاثیری روی وضعیت جنین شما نخواهد داشت. پس اگر پزشکتان صلاح بداند، مصرف پروژسترون را ادامه دهید. زیرا می تواند به پیشگیری از زایمان زودرس کمک کند.

سکسولوژیست

 

اندرولوژیست


دانلود + ادامه مطلب

انتقال باکتری های پوستی بین زوجین » اندرولوژیست و سکسولوژیست انزلی تیچ، درمان ناتوانی جنسی مردان

 

 

بررسی بر روی تعدادی از زوجین نشان داد آنها از نظر میکروبیوم پوستی شباهت هایی با یکدیگر دارند بیشترین شباهت روی میکروب های پا به دست آمد.

انتقال باکتری های پوستی بین زوجین

به نظر می رسد این شباهت به دست آمده ناشی از استفاده از سطوح مشترک در خانه می باشد. اگر چه تنوع در میکروبیوم انسان مسئله ای بسیار مهم است اما ایجاد این شباهت چندان نگران کننده نیست.

در حالی که اغلب گفته می شود زوج ها در طول زمان به یکدیگر شبیه می شوند، تحقیقات جدید نشان می دهد باکتری پوستی آنها نیز در طول زمان مشابه می شود.

در این بررسی بیست زوج که با هم زندگی می کردند تحت مطالعه قرار گرفتند. نتایج نشان داد افراد به لحاظ میکروبیوم پوستی شباهت هایی را نشان دادند.

در حقیقت این شباهت ها به اندازه ای قوی بود که الگوریتم کامپیوتری می توانست ۸۶ درصد زوج ها را بر اساس میکروبیوم پوستی آن ها شناسایی کند.

میکروبیوم به تریلیون ها باکتری و سایر میکروب هایی اشاره دارد که داخل و خارج بدن انسان زندگی می کنند. پوست از طیفی از میکروب ها پوشیده شده است که اغلب آن ها بی ضرر هستند و برخی نیز مزایایی را در پی دارند.

بر اساس گفته های پروفسور بیولوژی دانشگاه واترلوو کانادا جاش نویفلد، محققین تنها درک می کنند چطور میکروبیوم پوستی بر سلامت تاثیر می گذارد. اما اجتماع میکروبی با سیستم ایمنی ارتباط برقرار می کند و ممکن است تاثیر بزرگتر از آن چه که ما در ذهن داریم بر سلامتی داشته باشند.

او عنوان کرد درک فاکتورهایی که به آرایش میکروبیوم یک انسان کمک می کند بسیار اهمیت دارد.

اگر چه در این تحقیق تمرکز بر زوجین بود اما به نظر می رسید تماس با سطوح مشترکی در خانه به جای تماس با یکدیگر در ایجاد این مشابهت دخالت داشته است.زوج ها نشان دادند بیشترین شباهت میکروبی روی پاهای آنها است.

شما با راه رفتن در حمام میکروب هایی را به فضای اطراف منتشر می کنید. تنوع در میکروبیوم یک فرد چه در پوست و چه در مسیر گوارشی نشانه خوبی است. فقدان تنوع در میکروب های دستگاه گوارشی با افزایش خطر ابتلا به برخی بیماری های متابولیسمی و عملکرد ایمنی از جمله چاقی، ابتلا به دیابت نوع یک و آسم ارتباط دارد.

تحقیقات اندکی در مورد میکروبیوم پوست انجام شده است. دکتر آدام فریدمن متخصص درماتولوژی در دانشگاه جورج واشنگتن در واشنگتن دی سی عنوان کرد شواهدی وجود دارد که نشان می دهد فقدان تنوع در میکروب های پوستی می تواند در ایجاد اگزما، آکنه و روزاسه دخالت داشته باشد.

بر اساس گفته دکتر فریدمن به اشتراک گذاری میکروب های پوستی بین زوجین چندان شگفت آور نیست. اما افزود این تحقیق بر اهمیت محیط خانه بر اجتماع میکروبی پوست تاکید دارد. او هم چنین این نکته را تکرار کرد که تنوع بسیار خوب می باشد.

ما زمانی که از باکتری صحبت می کنیم در ذهن می آید که احتمالا آنها بد و مضر هستند اما زمانی که هر چیزی در هارمونی و هماهنگی باشد در آن صورت نه خوب و نه بد است. زمانی که تنوع وجود نداشته باشد و هارمونی بر هم بخورد در آن صورت ما دچار مشکل می شویم.

در تحقیق اخیری که در ژرونال mSystems منتشر شده است محققین کانادایی سواب پوستی به دست آمده از هفده بخش متفاوت بدن در هر شرکت کننده را مورد آنالیز قرار دادند.

این شباهت تا حد زیادی بستگی به بخش پوستی داشت که نمونه برداری از آن انجام شده بود. باکتری روی پاها بیشترین شباهت را نشان دادند اما باکتری هایی موجود در بخش داخلی ران ها شباهتی را نشان ندادند.

تفاوت جنسیتی فاکتور مهمی در آرایش باکتری های پوستی ایفا می کند. خانم ها تنوع میکروبی بیشتری در مقایسه با مردان دارند و این به دلیل تفاوت در میزان اسیدی بودن پوست آن هاست.

نویفلد عنوان کردن بدن ما و ترکیبات شیمیایی که ترشح می کنیم به تعیین بقا یا مرگ باکتری ها کمک می کند.

به گفته دکتر فریدمن فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که تعادل میکروب های پوستی را بر هم می زند. این فاکتورها شامل مواردی است که ما نمی توانیم آن ها را تغییر دهیم، فاکتورهایی مانند سن و ژنتیک. اما برخی فاکتورها تحت کنترل ما قرار دارند مانند قرار گرفتن در معرض خورشید و استفاده از صابون ها و محصولات پوستی.

مشخص نیست آیا داشتن میکروب های خانوادگی روی پوست تفاوتی را در سلامت شما ایجاد کند. اما نویفلد عنوان کرد دلیلی برای ترس در به اشتراک گذاشتن میکروب های خانگی وجود ندارد. اگر شما در فضای عمومی هستید اطمینان حاصل کنید که پا برهنه راه نروید اما اگر در خانه خود پا برهنه باشید مشکلی ندارد.

سکسولوژیست

 

 

اندرولوژیست


دانلود + ادامه مطلب

بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با ۲۶ ابزار و اپلیکیشن مفید

۱۶٫ بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با Reshot

Reshot یک سایت منبع عکس است که از تصاویر کلیشه ای اجتناب میکند.

عکسها در Reshot منعکس کننده دید منحصر به فرد عکاس است. در این منبع عکس، عکسها نسبت به سایر سایتهای منبع عکس کیفیت بیشتری دارند.

این سایت از یک مجوز و شرایط ساده استفاده میکند که به شما امکان انعطاف پذیری زیادی برای استفاده از عکسها میدهد.

عکسهای Reshot رایگان هستند، اگرچه میتوانید عکسهایی از شرکای Reshot برای فروش پیدا کنید. برای مشاهده تصاویر یا کسب اطلاعات بیشتر، به وبسایت مراجعه کنید.

۱۷٫ بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با Standuply

Standuply یک افزونه Slack است که به شما امکان میدهد به سرعت و به راحتی پیامهای ویدئویی را درون Slack ارسال کنید.

در Slack، افراد بیشتر از متن، تصویر و GIF استفاده میکنند. همچنین میتوانید تماس صوتی برقرار کنید. کاربران Slack  که یک نسخه پولی در اختیار دارند میتوانند تماسهای ویدئویی مانند تماس ویدیویی کنفرانس ایجاد کنند. با Standuply، میتوانید ویدیو را به این ترکیب اضافه کنید، زیرا گاهی اوقات ویدئو پیام شما را بهتر از متن منتقل میکند.

پس از اینکه به پلاگین دسترسی به کانال Slack را دادید، میتوانید “/ video” را تایپ کنید و روی دکمه کوچکی که ظاهر میشود کلیک کنید و مرورگر را باز کنید. سپس شما در مقابل وب کم خود قرار گرفته و توضیح ویدیویی یا چیزی مشابهی را اضافه میکنید.

توجه داشته باشید که میتوانید تنها تعداد محدودی از افزونه ها را برای نصب Slack خود اضافه کنید.

میتوانید Standuply را به صورت رایگان امتحان کنید و نسخه رایگان با حداکثر سه پاسخ دهنده ادامه دهید. برای به اشتراک گذاشتن پیامهای ویدئویی با پاسخ دهندگان بیشتر، باید برای نسخه دیگر، که ۵ دلار در هر ماه است، هزینه پرداخت کنید.

۱۸٫ بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با Dribbble

Dribbble یک انجمن آنلاین برای طراحان است که مانند یک فایل فشرده (swipe) آنلاین و زنده است.

یک فایل swipe مجموعه ای از طرحهایی است که برای الهام گرفتن در کار خود از آنها استفاده میکنید. بنابراین، ممکن است یک المان طراحی که میخواهید در پروژه آینده خود از آن استفاده کنید را پیدا کنید. در Dribbble، طراحان وب، طراحان گرافیک، تصویرگران، انیماتورها و دیگر متخصصان طراحی، عکسها و تصاویر خود را به اشتراک میگذارند. علاوه بر استفاده از این سایت برای خلق ایده، همچنین میتوانید طراحانی که کارشان را دوست دارید را جستجو کرده و بیابید.

این سایت به ویژه زمانیکه میخواهید وبسایت خود را طراحی مجدد کنید، لوگو ایجاد کنید، یا رویکرد جدیدی در جنبه های مختلف طراحی داشته باشید، مفید است.

Dribbble همچنین اپلیکیشنهای iOS و اندروید دارد که این امکان را به شما میدهد طرحها را بر روی دستگاه تلفن همراه مشاهده کنید. پس از ثبت نام برای سرویس، که رایگان است، میتوانید طرحها را مشاهده کنید و طراحان مختلف را دنبال کنید.

۱۹٫ بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با Fastory’s Instagram Stories Widget

Instagram Stories widget from Fastory به شما این امکان را میدهد استوری های خود را در وب سایتتان نمایش دهید.

پس از تنظیم ویجت در سایت خود، در پایین سمت راست ظاهر میشود. هنگامی که بازدیدکنندگان روی آن کلیک میکنند، یک صفحه نمایش مانند گوشی ظاهر میشود که استوری اینستاگرام و هایلایت (highlight) های فعلی شما را نمایش میدهد. به صورت حبابهایی نشان داده میشود که افراد میتوانند برای دیدن استوری هایی که پس از ۲۴ ساعت ناپدید نمیشوند، کلیک کنند. صفحه همچنین دارای دکمه ای است که افراد میتوانند برای دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام شما کلیک کنند.

بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با 26 ابزار و اپلیکیشن مفید

این ویجت با API رسمی اینستاگرم کار میکند و توسط اینستاگرام تایید شده است. برای دریافت ویجت و اضافه کردن آن به سایت خود، با ورود از طریق فیسبوک شروع کنید. سپس یک قطعه کد دریافت میکنید که آن را در کد وبسایت خود کپی کرده و پیست میکنید.

ویجت رایگان است اما شامل نام برند Fastory است. اگر زیاد از اینستاگرام و خصوصا استوری استفاده کنید، این ویجت را باید در برنامه خود قرار دهید.

۲۰٫ بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با Snapseed

Snapseed ابزار ویرایش عکس شگفت انگیز برای دستگاه های تلفن همراه است.

با Snapseed، نه تنها میتوانید ویرایشهای پایه ای (مانند برش، چرخش و تنظیم وایت بالانس) انجام دهید، بلکه میتوانید عکسها را با ابزار و افکتهای پیچیده بهبود دهید. با ابزار HDR ، میتوانید با حفظ طیف وسیعی از رنگها، عکس خود را روشن تر یا تیره تر کنید. قابلیت تقویت و بهبود چهره، تمرکز را روی چشم قرار میدهد و پوست را صاف و شفاف میسازد.

با ابزار face posing ، حتی میتوانید ژست صورت در یک پرتره را اصلاح کنید. برای استفاده از این ابزار، عکس را در Snapseed از گوشی خود باز کنید و ابزار face-posing را لمس کرده، نگه دارید و صورت را حرکت دهید. صورت در عکس حرکت انگشت شما را دنبال میکند. در عکس حاصل، مشخص نیست که عکس را ویرایش کرده اید.

بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با 26 ابزار و اپلیکیشن مفید

همچنین دارای افکتهای lens blurs و بوکه (که پس زمینه را محو و فوکوس را در پیش زمینه قرار میدهد) و ابزارهای روتوش میباشد. مانند فتوشاپ در یک اپلیکیشن ساده است.

Snapseed یک ابزار رایگان از Google است که مقالات راهنمای آنلاین در مورد استفاده از اپلیکیشن را ارائه میدهد. میتوانید این اپلیکیشن را بر روی سیستم عامل iOS یا Android دانلود کنید.

۲۱٫ بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با Lately Consistency Scanner

Lately یک اسکنر آنلاین جالب ارائه میدهد که به شما کمک میکند برند خود را در همه پلتفرم های اجتماعی یکپارچه کنید.

بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با 26 ابزار و اپلیکیشن مفید

برای استفاده از Lately’s Consistency Scanner ، وبسایت و ایمیل خود را در ابزار آنلاین وارد کنید. سپس تصویر پروفایل و بیو و نامگذاری در توئیتر، Pinterest، فیسبوک، اینستاگرام و غیره شما را نشان میدهد و به شما میگوید که پروفایلهای شما چقدر یکپارچه و هماهنگ هستند. به راحتی میتوانید ببینید که چگونه پروفایلهای اجتماعی خود را تنظیم کنید تا یکپارچه تر باشند.

Consistency Scanner یک ابزار رایگان است. پس از ورود، لینکی به گزارش خود دریافت خواهید کرد که هر زمان میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید.

۲۲٫ بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با Adobe Capture

با استفاده از Adobe Capture میتوانید رنگهای دقیق در هر طیف رنگی را پیدا کنید، چه از یک قطعه چاپ شده و چه از یک صحنه منظره و طبیعت.

فرض کنید بیرون هستید و رنگی را ببینید و بخواهید در بازاریابی دیجیتال خود از آن استفاده کنید. اپلیکیشن را باز کنید و آن را در مقابل رنگ مورد نظر قرار دهید. پس از آن اپلیکیشن رنگهای کلیدی را همراه با کدهای رنگ شانزده رنگ خود مشخص میکند. میتوانید طرح رنگ را اکسپورت کنید تا بتوانید با آن در Adobe Creative Suite نیز کار کنید.

بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با 26 ابزار و اپلیکیشن مفید

Capture یک اپلیکیشن رایگان موبایل برای iOS و Android است.

۲۳٫ بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با RealtimeBoard

RealtimeBoard یک تخته (بورد) سفید آنلاین است که میتواند به همکاری و هماهنگی تیمهای دیجیتال کمک کند.

به عنوان مثال، اعضای تیم میتوانند تصاویر، فیلمها، اسلایدها و متن را به اشتراک بگذارند. همچنین، همه میتوانند در مکانهای مختلف بر روی بورد کار کنند، مثل یک تخته سفید واقعی جلوی شما در یک اتاق کنفرانس.

بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با 26 ابزار و اپلیکیشن مفید

به عنوان مثال، اگر شما در حال ایجاد یک وبسایت هستید، تیم شما میتواند کارهای آماده شده را اضافه کند و خطوط را در مکانهای مختلف بر روی تخته سفید بکشند.

همچنین قالبهایی برای کارهای مختلف مانند یادداشتهای مهم مجازی که میتوانید روی آن بنویسید موجود است. قالب Kanban به شما این امکان را میدهد تا قطعات مختلف در یک مدل کسب و کار یا لیست کارهایی که باید انجام دهید را جا به جا کنید تا پیشرفت کار را نشان دهید. همچنین قالبهای صفحات وب و طراحی فلوچارت در دسترس است.

RealtimeBoard بهترین عملکرد را در کامپیوترهای دسکتاپ دارد. در نسخه رایگان، میتوانید تا سه عضو و سه بورد داشته باشید.

۲۴٫ بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با YouTube Studio

با اپلیکیشن YouTube Studio، میتوانید به قابلیتهای داشبورد Creator Studio در دستگاه تلفن همراه خود دسترسی پیدا کنید.

این اپلیکیشن مخصوصا برای کسی که به طور منظم یک کانال YouTube را به روز میکند مفید است. هنگامیکه برای اولین بار وارد YouTube Studio میشوید، خلاصه ای از آنالیزهای خود را مشاهده میکنید، از جمله زمان تماشا، بازدیدها و اعضا. همچنین میتوانید برای دسترسی به قابلیتهای مدیریت ویدیوهای خود به طور مستقیم از اپلیکیشن روی منو ضربه بزنید. همچنین میتوانید با افرادی که نظرات خود را در سایت شما قرار میدهند تعامل داشته باشید.

بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با 26 ابزار و اپلیکیشن مفید

علاوه بر آنالیز پایه ای که شما هنگام ورود به سیستم می بینید، این اپلیکیشن همچنین دارای یک بخش آنالیز اختصاصی است که به شما امکان میدهد تا تقریبا هر نوع آنالیزی که میتوانید تصور کنید را ببینید.

YouTube Studio رایگان و برای iOS و Android در دسترس است.

۲۵٫ بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با Plover

Plover برای به اشتراک گذاری فایلها با افراد در همان شبکه WiFi به شما یک راه آسان و بین پلتفرمی میدهد.

برای به اشتراک گذاشتن یک فایل با Plover، به Plover.io مراجعه کنید و به عنوان حیوان خاصی مانند گورکن یا غاز ظاهر میشوید. هر کس دیگری در WiFi شما که  Plover دارد نیز به عنوان یک حیوان ظاهر میشود. پس از انتخاب حیوان گیرنده خود، به راحتی فایل مورد نظر برای اشتراک گذاری را انتخاب کنید. همچنین میتوانید فایل را به چند نفر یکجا ارسال کنید.

بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با 26 ابزار و اپلیکیشن مفید

از آنجا که Plover مبتنی بر مرورگر است، در iOS ،Android ،Windows یا macOS کار میکند. به عنوان مثال، لازم نیست همه از دستگاه های اپل استفاده کنید، درست مانند کاری که با AirDrop اپل انجام میدهید. همچنین، AirDrop دارای سطوح مختلف حریم خصوصی است که به اشتراک گذاری در آن کمی پیچیده تر از Plover است.

Plover میگوید که فایلها برای انتقال به طور موقت ذخیره میشود. با در نظر داشتن این موضوع، هنگام اشتراک گذاری فایلهایی که ممکن است حاوی مطالب محرمانه باشند، احتیاط کنید. همچنین، اگر چه میتوانید Plover را برای به اشتراک گذاشتن فایلها در شبکه WiFi عمومی استفاده کنید، اشتراک فایلها در شبکه محافظت شده با رمز عبور ترجیح داده میشود.

Plover رایگان است و نیازی به ثبت نام ندارد. میتوانید به راحتی کسی را پیدا کنید که یک فایل را با او به اشتراک بگذارید، آنرا امتحان کنید.

۲۶٫ بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با Smart Compose

Smart Compose یک قابلیت جدید و جالب در داخل Gmail جدید است.

با استفاده از Smart Compose ، Gmail پیش بینی میکند که چه چیزی را تایپ خواهید کرد و به شما پیشنهاد ارائه میدهد تا بتوانید سریعتر ایمیل خود را به اتمام برسانید. برای مثال، پس از اضافه کردن آدرس ایمیل گیرنده، Smart Compose بر مبنای موضوعاتی که اغلب برای آن گیرنده استفاده میکنید، موضوعی را به شما پیشنهاد میدهد. برای قبول پیشنهاد Smart Compose ، Tab را فشار دهید.

بهبود محتوای شبکه های اجتماعی با 26 ابزار و اپلیکیشن مفید

دیگر قابلیت خوب آن، زمانبندی جلسه است.

برای استفاده از Smart Compose، نیاز به جیمیل جدید دارید و اینکه قابلیتهای experimental را فعال کنید. برای سوئیچ به Gmail جدید، روی آیکون Settings در سمت راست بالا کلیک کنید و گزینه ای را برای امتحان Gmail جدید انتخاب کنید. برای یک حساب شرکتی، ادمین حساب شما باید جیمیل جدید را فعال کند تا همه افرادی که برای این شرکت کار میکنند، به این گزینه دسترسی پیدا کنند.

برای فعال کردن قابلیتهای Experimental ، روی آیکون Settings کلیک کنید، از منوی ظاهر شده تنظیمات را انتخاب کنید و سپس گزینه Enable Access Experimental را انتخاب کنید.

Smart Compose هنگام ورود به Gmail (رایگان) در مرورگرهای دسکتاپ مانند Chrome ،Firefox یا Safari در دسترس است.

 

منبع: Social Media Examiner


دانلود + ادامه مطلب

باورهای غلط در زمینۀ روابط جنسی زنان » اندرولوژیست و سکسولوژیست انزلی تیچ، درمان ناتوانی جنسی مردان

 

در مقاله های قبلی در مورد ارگاسم و چرخۀ جنسی توضیح دادیم و در مورد انواع مشکلات جنسی بانوان صحبت کردیم. همچنین علل فقدان ارگاسم در خانم ها و نیز درمان های آنرا بیان کردیم.

باورهای غلط در زمینۀ روابط جنسی زنان

در این قسمت به باورهای نادرست و افسانه های غلطی که در مورد ارگاسم و لذت جنسی بانوان وجود دارد می پردازیم و به سوالات شایعی که در مورد ارگاسم بانوان از من می پرسند، پاسخ های کوتاه و واضح می دهیم. ممکن است با مطالعۀ پاسخ برخی از این سوالات، به پرسش هایی که شما در ذهن دارید پاسخ داده شود.

باور غلط: ارگاسم در زنان همیشه یک تجربه تکان دهنده و پر سروصداست و زنی که در رسیدن به ارگاسم ناتوان باشد، حتماً مشکلی دارد!

حقیقت این است که برخی از زنان ارگاسم و اوج رابطۀ جنسی را در حالی تجربه می کنند که خود نمی دانند. همان طور که توضیح داده شد ارگاسم در بانوان تظاهرات مختلفی دارد و برخی با اینکه لذت می برند، هیچ نشانۀ جسمی ندارند. تظاهراتی که در فیلم ها نمایش داده می شود.

همیشه صحت ندارد و جنبه تجاری قوی این فیلم ها را باید در نظر داشت. احساس آرامش و آسودگی که بعد از انقباض عضلات کف لگن رخ می دهد برای بسیاری زنان در واقع همان ارگاسم است و گاهی اوقات اگر زن به شدت تحریک شود؛ اما به ارگاسم نرسد، عصبی و پرخاشگر می شود یا احساس ناراحتی و درد مبهمی در لگن خواهد داشت.

باور غلط: زنان طبیعی باید از راه دخول به ارگاسم برسند.

حدوداً یک سوم از زنان به طور مرتب با رابطۀ جنسی از راه دخول به ارگاسم می رسند. یک سوم دیگر نیز از راه دخول به ارگاسم می رسند، اما احتیاج به تحریک اضافه دارند. یک سوم دیگر هرگز از راه دخول به ارگاسم نمی رسند، اما از طریق تحریک با دست یا دهان به ارگاسم می رسند.

در گذشته های دور در کتاب های علمی نوشته می شد که یک زن بالغ و پخته از راه دخول به ارگاسم می رسد، لیکن تحقیقات انجام شده از سال ۱۹۶۰ به این طرف ثابت کرده که ارگاسم در هر حال ارگاسم است و مهم نیست از چه راهی به دست آمده باشد.

تمام راه های تحریک جنسی معمول غیر از دخول از نظر پزشکی طبیعی تلقی می شوند و این که زن از چه راهی به ارگاسم برسد هیچ ارتباطی با سلامت روانی یا بلوغ عاطفی او ندارد.

باور غلط: نداشتن ارگاسم به این معنی است که زن “سرد مزاج” است یا مشکل جدی در خانم یا در رابطۀ زوج وجود دارد.

زنانی که در گذشته روابط جنسی لذت بخشی داشته اند؛ اما اخیراً در رابطۀ جنسی ارگاسم نمی شوند ممکن است به یک مشکل طبی دچار شده باشند (جسمی یا مشکل روان پزشکی) و زنانی که هرگز در زندگی شان ارگاسم نشده اند این احتمال وجود دارد که هرگز یاد نگرفته اند که چه نوع تحریکی و به چه مدت می تواند باعث ارگاسم در آنها شود.

آموزش جنسی و تجربه با همسر می تواند به این زنان کمک کند.

باور غلط: اگر زنی به ارگاسم نرسد به این معنی است که همسرش مهارت کافی در عشق ورزی ندارد.

هر چند یک همسر عاشق می تواند کمک زیادی به ارگاسم زن بکند؛ اما در نهایت این خود خانم است که مسؤول لذت جنسی خود است و نباید منتظر کشف مشکلات و پیدا کردن راه حل از طرف همسرش باشد.

این حرف به این معنی نیست که همسر را نباید دخیل دانست، اما بایدخودتان نیز ابتکار عمل را به دست بگیرید و در رابطۀ جنسی منفعل و منتظر نباشید. ارتباط برقرارکردن بین زوجین بسیار مهم است و خانم باید آنچه موجب لذت یا بیزاری اش در رابطه می شود را به صورت مودبانه و ملایم با همسرش در میان بگذارد.

زمان درستی را برای این کار انتخاب کنید. گاهی اوقات بهترین زمان برای نشان دادن تحریکی که باعث لذت می شود، در حین رابطه است. مثلاً می توانید به او نشان دهید که دقیقاً چطور شما را نوازش کند تا باعث لذت شما بشود.

در حالی که اگر قصد دارید مفصل تر از دو سه جمله صحبت کنید و نیاز به توضیح و تبادل نظر می باشد، بهتر است این کار را درست وسط رابطه و در حالی که مرد در اوج برانگیختگی است انجام ندهید و آن را به زمان مناسب تری که تنشی وجود ندارد و روابط خوب است، موکول کنید.

به جای به کارگیری زبان انتقادی و استفاده از جملاتی که با گفتن” تو” این کار را می کنی… شریک جنسی را متهم کند، از جملاتی استفاده کنید که در آنها “من” دوست دارم…وجود داشته باشد و لطفاً قید زمان مانند “هرگز و همیشه” را از جمله حذف کنید. مثلاً نگویید تو ” همیشه” خودخواهانه عمل می کنی، یا من ” هیچ وقت” به لذت جنسی نمی رسم.

بلکه واقع بینانه دفعات اخیر را با ذکر دقیق زمان و محل مشخص کنید. مثلاً بگویید “پریشب” که این کار را کردی، این حس به من دست داد. به این ترتیب از کلی گویی و بحث و دعوا اجتناب می کنید تا همسر شما دقیقاً بفهمد کدام کارش چه عکس العملی در شما در پی داشته و باید ادامه دهد یا هرگز تکرار نکند.

باور غلط: باور غلطی که در بین مردان شیوع بیشتری دارد تا بین زنان این است که تصور می کنند زن در هر بار رابطۀ جنسی باید حتماً ارگاسم شود تا ازرابطه لذت ببرد.

در حقیقت با این که حق طبیعی زن است که اگر دلش می خواهد به ارگاسم برسد با او همکاری کنید.

و هر کدام از زوجین برای دست یابی به لذت در خودشان و در شریک جنسی تلاش کنند و آن را صرفاً وظیفه طرف مقابل ندانند؛ اما بسیاری از زنان از صرف نزدیک بودن به همسرشان و تماس فیزیکی با او لذت می برند، حتی زمانی که در هر بار رابطۀ جنسی، ارگاسم نمی شوند.

 

سکسولوژیست

 

اندرولوژیست


دانلود + ادامه مطلب

چند نکته عملی جهت بهبود لذت جنسی در زنان » اندرولوژیست و سکسولوژیست انزلی تیچ، درمان ناتوانی جنسی مردان

 

در ادامۀ مقالات مربوط به مشکلات جنسی در زنان به چند راهکار عملی اشاره می کنیم. می خواهیم با هم بررسی کنیم که فرد و همسرش چه اقداماتی می توانند جهت کمک به رفع مشکل انجام دهند.

چند نکته عملی جهت بهبود لذت جنسی در زنان

قبل از هر چیز آرامش داشته باشید. بیش از اندازه تلاش نکنید و تمرکزتان معطوف به لذت بردن از فرایند باشد نه اینکه ارگاسم رخ بدهد یا خیر.

با شریک زندگی تان ارتباط برقرار کنید. در مورد ترجیحات جنسی تان با شریک جنسی تان صحبت کنید. همسرتان نمی تواند ذهن شما را بخواند و لازم است که شما خودتان دقیقاً مشخص کنید که چه چیزهایی دوست دارید.
تشویق کنید.

 اگر همسرتان کاری می کند که برای شما خوشایند است، او را تشویق کنید تا ادامه دهد.لذت ببرید. یاد بگیرید که لذت ببرید و با همسرتان احساس راحتی داشته باشید.

به ارگاسم نرسیدن نشانه ای از پاک دامنی،زنانگی، سلامت روانی یا عاطفی یا استقلال شما نیست. این که جلوی خودتان را در خصوصی ترین و سالم ترین و نزدیک ترین جنبۀ زناشویی تان بگیرید، مدال افتخاری برای شما به ارمغان نخواهد آورد و صرفاً باعث لذت نبردن و صدمه شما و شریک جنسی تان می شود.

خیال بافی کنید! گاهی خانم ها نمی توانند حین رابطۀ جنسی روی لذت بردن تمرکز کنند و حواسشان پرت می شود. در این حالت خیال بافی و رها کردن افکار، راه حل خوبی است. فکر کردن در مورد یک مطلب جنسی می تواند شما را به هیجان بیاورد و احساسات منفی را کاهش دهد.

زمانی که زن حس می کند نزدیک به ارگاسم است، اگر به طور متناوب حرکات انقباض و رهاسازی عضلات کف لگن را انجام دهد، می تواند سبب تسریع یک ارگاسم حقیقی شود.
تحریک را ادامه دهید.

برای بسیاری از زوج ها رابطۀ جنسی درست در لحظه ای که مرد به انزال می رسد، تمام می شود. معمولاً در این زمان زن به حداکثر برانگیختگی جنسی رسیده و رخ ندادن ارگاسم  می تواند سبب سرخوردگی او شود.

در این شرایط از همسرتان بخواهید پس از انزال، به تحریک شما از طریق لمس با دست ادامه دهد. برخی بانوان از این کار احساس معذب بودن می کنند، زیرا خواهش کردن برای ادامۀ تحریک را نشانه خودخواهی می دانند یا تصور می کنند شاید حوصلۀ همسرشان سر برود و برایش جالب نباشد.

در حقیقت ممکن است همسر شما از اینکه می تواند سبب خوشنودی شما شود لذت ببرد و به جای این که تصور کند این خودخواهی است، این موقعیت را فرصتی برای لذت بخشیدن به شما ببیند.

دستگاه هایی نظیر ویبراتور وجود دارند که به افرادی که بیماری جسمی نظیر ام اس سبب سختی در رسیدن به ارگاسم شده، کمک می کنند. می توان از این دستگاه ها به تنهایی یا به عنوان جزء مکملی در رابطۀ جنسی با همسر استفاده کرد.

اگر استفاده از این روش ها اثربخش نباشد، درمان به وسیلۀ یک درمانگر جنسی، روان پزشک یا روان شناس دوره دیده در حوزۀ جنسی گزینۀ مناسبی است.

 

سکسولوژیست

 

اندرولوژیست


دانلود + ادامه مطلب

زورگویی به کودکان در مدرسه

زورگویی به کودکان در مدرسه

زورگویی به کودکان در مدرسه ممکن است تأثیرات بدی در شخصیت کودک باقی بگذارد و تأثیرات آن مدت ها در کودک قربانی باقی بماند. زورگویی به کودکان در مدرسه روش های مختلفی دارد و ممکن است با روش های مختلفی کودک را اذیت کنند و برای او قلدری کنند.

زورگویی به کودکان در مدرسه روش های مختلفی دارد و ممکن است با روش های مختلفی کودک را اذیت کنند و برای او قلدری کنند. اگر در مورد زورگویی به کودکان در مدرسه نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید با مشاوران ما در الو سلام مشاور با این شماره تماس بگیرید. 02166081200

نشانه های زورگویی به کودکان در مدرسه

 • آزار دادن کودک به صورت فیزیک یا کلامی
 • تهدید کردن کودک به روش های مختلف
 • گرفتن وسایل شخصی کودک یا صدمه زدن به وسایل او
 • وادار کردن کودک به انجام کاری که تمایلی به انجام آن ندارد
 • طرد کردن کودک از گروه ها و جمع های دوستانه
 • دست انداختن کودک و توهین به او
 • کودکانی که مورد زورگویی قرار می گیرند معمولا خجالتی هستند و مشکلات خود را به کسی نمی گویند، حتی به پدر یا مادر خود!

اگرکودکی در مدرسه قربانی زورگویی همکلاسی های خود شود معمولا :

دوست ندارد به مدرسه برود و یا برای رفتن به مدرسه بهانه تراشی می کند

دوست ندارد کارهایی که قبلا انجام می داده را تکرار کند (مثلا دوست ندارد با سرویس به مدرسه برود)

رفتار کودک تغییر می کند (بهانه گیر می شود، دائما نگران است، در خودش فرو می رود، برای انجام کارها انرژی ندارد، اختلال خواب پیدا می کند  و ..)

ممکن است بر روی بدن یا لباس کودک آثار دعوا یا زد و خورد دیده شود

کودک افت تحصیلی پیدا می کند

 و…

در صورتیکه این حالات قبلا در کودک شما وجود نداشته و به تازگی این نشانه ها را در رفتار کودک خود مشاهده می کنید، حتما علت این رفتار فرزندتان را جویا شوید!

علت قلدری در مدرسه چیست؟

بعضی از بچه ها در خانه تحت فشار می باشند و مجبور هستند الگوهای پرورشی سخت گیرانه ای را تحمل کنند.
و یا به عکس توجهی به پرورش و تربیت بچه در خانه نمی شود.
یا ممکن است روابط صمیمی بین اعضای خانه برقرار نباشد و کودک در منزل تنبیه شود.
و یا رفتار تهاجمی یکی از والدین الگوی قلدری کودک در مدرسه شود.

معمولا بچه هایی که در منزل مورد خشونت و تنبیه قرار می گیرند، در بیرون از خانه زورگو و خشن می شوند.

گاهی اوقات هم کودک از نظر بدنی از دیگر هم سن و سالان خود درشت تر است و همین باعث می شود زورگویی به کودکان در مدرسه او را قوی تر نشان دهد.

برای کمک به کودکی که قربانی زورگویی شده، چه کار می توانیم بکنیم؟

برخی از افراد بر این باور هستند که این رفتار در کودکان گذرا می باشد و تأثیر در شخصیت بچه نمی گذارد و یا از اصطلاح ” بزرگ می شوی یادت می رود” استفاده می کنند.
در حالی که این طور نیست و ممکن است صدمات روحی ای که بر کودک وارد می شود تأثیرات بدی بر روح و روان او بگذارد و تأثیرات آن مشکل ساز شود.

بچه ای که قربانی زورگویی می شود ممکن است به علت احساس گناه، ترس، خجالتی بودن یا به هر دلیل دیگری چیزی در مورد این موضوع به کسی نگوید.
اما معمولا این بچه ها از خودشان نشانه هایی را بروز می دهند که پدر و مادر با توجه به این نشانه های می فهمند کودکشان مشکلاتی دارد.

در این موقعیت شرایطی را فراهم کنید تا با کودک خود صحبت کنید.

خاطره مشابهی را تعریف کنید و نظر او را بپرسید. مثلا بگوید: تو هم خاطره این چنینی داری؟ این اتفاق برای تو هم افتاده؟

هنگام صحبت با کودک نگران و عصبانی نشوید و به او بگویید او اصلا مقصر نیست.
و کسی که در مدرسه قلدری می کند کار بدی کرده و شما از کودک خود حمایت می کنید و قضیه را حل خواهید کرد.

آموزش مقابله با زورگویی به کودک

به کودک خود بگویید زمانی که کسی در مدرسه برای او قلدری کرد، گریه نکند و خونسرد باشد و با صلابت و بدون دویدن از محل دور شود.
گریه کردن و احساس عجز و ناتوانی به فرد قلدر این حس را می دهد که پیروز شده است.

سعی کنید اعتماد به نفس کودک خود را تقویت کنید و از طریق بازی های نمایشی به او یاد بدهید در این موقعیت ها باید چه کار کند.

اعتماد به نفس کودک را با ثبت نام در کلاس های دفاع شخصی و ورزشی و هنری افزایش دهید.

مقابله به مثل کردن و درگیری در مقابل زورگویی به کودکان در مدرسه را به کودک خود توصیه نکنید.

به او بگویید گاهی یک نگاه جدی و چشم در چشم شدن با فرد زورگو و گفتن عباراتی مانند:
“بسه دیگه” یا این کارت را تموم کن (بیان توقف آزار و اذیت) و … باعث می شود فرد قلدر دست از زورگویی بردارد.
این رفتار ها را را با کودک خود تمرین کنید.

حتما موضوع قلدری و زورگویی به کودکان در مدرسه را با مدیر و پرسنل مدرسه درمیان بگذراید و از آنها بخواهید محیط مدرسه را امن کنند.

اگر زورگویی به کودکان در مدرسه ادامه دار بود، مدرسه کودک خود را تعویض کنید.

گاهی اوقات همراهی یک خواهر، برادر یا به طور کل یک بزرگتر همراه کودک و در صورت لزوم متوقف کردن فرد زورگو به زورگویی به کودکان در مدرسه خاتمه می دهد.

انزلی تیچ کمک به کودکی که قربانی زورگویی شده

اگر در مورد زورگویی به کودکان در مدرسه نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید با مشاوران ما در “الو سلام مشاور” تماس بگیرید و در مورد نحوه مقابله با فرد زورگو، جلوگیری از قلدری کودک خود در مدرسه، کمک به کودکی که قربانی زورگویی شده و …اطلاعات جامعی را دریافت کرده و پاسخ دقیقی برای سؤالات خود بشنوید.الو سلام مشاور.در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
.با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص.الو سلام مشاورالو سلام مشاوره

 • برای توقف زورگویی به کودکان در مدرسه باید چه کار کرد؟
 • اگر کودکان قربانی زورگویی شده باشد، چطور ترس او را از بین ببریم؟
 • راه کارهای افزایش اعتماد به نفس کودک چیست؟
 • چرا بچه ها قلدری می کنند؟
 • پسرم ۹ ساله است و تقریبا هیکل او از هم سن و سال های او بزرگتر است.
  برای همین خیلی در مدرسه زور می گوید و همه از دست او شاکی هستند. چه کار کنم این رفتار خود را ترک کند؟
 • دخترم کلاس دوم است و هیکل ظریفی دارد و خیلی خجالتی است و نمی تواند به کسی نه بگوید.
  جدیدا در مدرسه بچه ها او را مسخره می کنند و برای همین دوست ندارد مدرسه برود.
  چه کار کنم اعتماد به نفس او بیشتر شود؟

برای آگاهی از:

علت ترس کودک از مدرسه

 نشانه های آزار کودک در مدرسه

علت دزدی کودکان

برخورد با کودک دبستانی

برخورد با کودک پرخاشگر

این مقالات را مطالعه فرمایید.

منبع: کودک آنلاین

 

 

 


دانلود + ادامه مطلب

سیگار، ناتوانی جنسی می آورد » اندرولوژیست و سکسولوژیست انزلی تیچ، درمان ناتوانی جنسی مردان

 

 

 همه ما مضرات سیگار برای بدن را می‌دانیم.

سیگار، ناتوانی جنسی می آورد

مواد شیمیایی درون سیگار به دیواره‌های رگ‌های خونی آسیب زده و عملکرد آنها را مختل می‌کند. این مواد شیمیایی می‌تواند به قلب، مغز، کلیه‌ها و بافت‌های دیگر در سراسر بدن آسیب برساند. با ترک سیگار رگ‌های خونی بهبود یافته و سلامت و عملکرد جنسی هم بهبود می‌یابد.

سال ۲۰۱۱ تحقیقاتی روی ۶۵ مرد سیگاری که تصمیم به ترک سیگار داشته و فعالیت جنسی نیز داشته‌اند، انجام داده شده است. برای این مردان برنامه هشت هفته‌ای برای ترک سیگار تدارک دیده بودند. در این تحقیقات نعوظ مردان در سه دوره زمانی قبل از ترک، در طول ترک و بعد از آن بررسی شد.

۳۱ درصد مردان با موفقیت سیگار را ترک کردند. افرادی که موفق به ترک سیگار شدند، توانستند به نعوظ محکم‌تر و حداکثر تحریک جنسی برسند. این نکته قابل توجه است که فقط سیگار نیست که منجر به اختلال نعوظ می‌شود، بلکه هرگونه ماده حاوی نیکوتین می‌تواند این مشکل را به همراه داشته باشد.

دکتر سعید آراسته، عضو تیم تخصصی مرکز فوق‌تخصصی درمان ناباروری ابن‌سینا و متخصص ارولوژی دراین باره به جام‌جم می‌گوید:

اختلال نعوظ که با نام ناتوانی جنسی نیز شناخته می‌شود، به دلایل مختلف جسمی و روانی رخ می‌دهد. یکی از این علل سیگار کشیدن است. سیگار کشیدن به رگ‌های خونی آسیب می‌زند و در نتیجه رگ‌ها قادر به رساندن خون به آلت تناسلی نبوده و اختلال نعوظ رخ می‌دهد.

مصرف سیگار روی کیفیت اسپرم تاثیر دارد؟

این متخصص می‌گوید: حتی سیگار کشیدن روی کیفیت اسپرم نیز تاثیر می‌گذارد، زیرا به یکپارچگی DNA اسپرم آسیب زده، احتمال ناباروری و سقط و ناهنجاری‌های جنینی را بالا می‌برد.

وی ادامه می‌دهد: نعوظ زمانی رخ می‌دهد که شریان‌ها پس از دریافت سیگنال از مغز، با جریان خون پر می‌شوند. رشته‌های عصبی به پیام‌های مغز در رابطه با تحریک جنسی پاسخ می‌دهند. حتی اگر سیستم عصبی در سلامت کامل باشد، اختلال و مشکل در شریان و رگ‌ها می‌تواند نعوظ را با مشکل روبه‌رو کند.

بهبود اختلال نعوظ با ترک سیگار

به گفته دکتر آراسته، گرچه اختلال نعوظ در سنین بالا رایج‌تر است، اما می‌تواند در هر سنی رخ دهد.

تحقیقاتی در آمریکا در سال ۲۰۰۵ روی مردان جوان انجام شد. در این تحقیقات نشان داده شد احتمال اختلال نعوظ در مردان سیگاری نسبت به افرادی که سیگار نکشیده‌اند، بیشتر است. همچنین اختلال نعوظ در افرادی که به صورت دائمی و شدید سیگار می‌کشند، بیشتر نشان داده شده است، اما خبر خوب این که با ترک سیگار علائم اختلال نعوظ نیز از بین می‌رود.

درمان نازایی ناموفق

به گفته دکتر ظفردوست، احتمال نازایی در خانم‌های سیگاری شش برابر خانم‌هایی است که سیگار مصرف نمی‌کنند.حتی موفقیت به دنبال درمان‌های نازایی و IVF در خانم‌های سیگاری به طور واضحی کمتر از خانم‌های غیرسیگاری است.

دیده شده در خانم‌های سیگاری تعداد و کیفیت تخمک‌ها و جنین‌های به دست آمده کمتر است و احتمال کاشت این جنین‌ها در رحم کاهش می‌یابد، طوری که در افراد سیگاری تا ۵۰ درصد میزان کاشت جنین و بارداری کاهش می‌یابد.

سیگار و یائسگی زودرس

دکتر سیمین ظفردوست، عضو تیم تخصصی مرکز فوق‌تخصصی درمان ناباروری ابن‌سینا و فلوشیپ ناباروری، درباره تاثیر مصرف دخانیات روی سلامت جنسی زنان به جام‌جم می‌گوید: خانم‌هایی که سیگار می‌کشند، باید بدانند سیگار باعث کاهش ذخیره تخمدانی شده و سن یائسگی را در فرد کاهش می‌دهد.

به این دلیل که سیگار در تعادل هورمون‌های دخیل در باروری تاثیر دارد، می‌تواند باعث اختلالات پریودی و به‌هم خوردن تعادل هورمونی شود.

ترک سیگار، قبل از بارداری

دکتر ظفردوست تاکید می‌کند: خانم‌هایی که قصد بارداری دارند، باید قبل از اقدام به بارداری یا قبل از اقدام به روش‌های درمان ناباروری سیگار را ترک نمایند تا آسیب‌های وارده به حداقل برسد.

این متخصص تاکید می‌کند: خانم‌هایی که قصد بارداری دارند، بایستی قبل از اقدام به بارداری یا قبل از اقدام به روش‌های درمان ناباروری سیگار را ترک نمایند تا آسیب‌های وارده به حداقل برسد.

همچنین خانم‌ها و دختران جوان آگاهی کافی از آسیب‌های مصرف سیگار بر سلامت جسمی، ذهنی و قدرت باروری خود داشته باشند.

تا قبل از اعتیاد از شروع مصرف این ماده مخرب دوری گزینند، چراکه سیگار یک ماده اعتیادآور است که متاسفانه به دنبال مصرف آن علائم وابستگی به سرعت ایجاد می‌شود و با عدم مصرف، فرد دچار علائم تحریک‌پذیری، فشار و اضطراب می‌گردد.

بارداری پرخطر

یک خانم باردار که سیگاری است با چه مشکلاتی روبه‌رو می‌شود؟ مشکل اصلی مصرف سیگار بعد از بارداری است، به این دلیل که خانم‌های سیگاری، جنین بی‌گناه خود را در معرض مواد آسیب‌رسان قرار می‌دهند.

افزایش میزان سقط جنین، مرگ ناگهانی داخل رحمی، جفت سرراهی، خونریزی در دوران بارداری، حاملگی خارج از رحم، پارگی زودرس کیسه آب، مرده‌زایی، وزن کم هنگام تولد و عدم رشد داخل رحمی جنین از جمله مشکلاتی است که خانم سیگاری در بارداری با آنها مواجه است.

کندی رشد این جنین‌ها می‌تواند آنها را با اختلالات جدی مواجه کند. کاهش ضریب هوشی و مهارت‌ها، کاهش انعطاف‌پذیری در حل مشکلات، حرکات تهاجمی بیشتر، شکاف کام، لب و نقص در اندام‌ها، آسم و … از جمله مشکلاتی است که فرزندان آنها بعد از تولد با آن مواجهند.

 

سکسولوژیست

 

اندرولوژیست


دانلود + ادامه مطلب